Bilgimiz olmadan fikrimizin oluşmadığı sitemizde, keyifle geçirdiğimiz zamanları, deneyimleri paylaşmak için yazdığımız yazıları bulacaksınız. Peki sitemizi ziyaret ettiğinizde hangi konular ile karşılaşacaksınız?

Mevzuat; bu bölümde biraz mesleki hastalık olarak da nitelendirilebilecek bilgiler yer alıyor. Dinlenmek ve keyif almak için yaptığım bu işte de mesleği arka plana çok atamadım ve meslektaşlarımın işine yarayacağını düşündüğüm konulardaki bilgilerimi elimden geldiğince yazıyorum.

Kültür; “Kitap” ve “Tiyatro” alt başlıklarının olduğu “Kültür” kategorisi, okuduğumuz kitaplar ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz, izlediğimiz tiyatro oyunları ile ilgili yorumlara yer verdiğimiz bir köşe.

Güzellik; “Cilt Bakımı”, “Saç Bakımı” ve “Sağlık” olmak üzere üç alt başlık altında topladığımız yazılarımızda, denediğimiz ve memnun kaldığımız önerilerimize yer veriyoruz.

Ev Yapımı; bu kategoride, evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve işinize yarayacak bazı püf noktaları paylaşıyoruz.

Hobi; ilgi alanlarımız ile ilgili yorumlarımızı paylaştığımız kategorimizdir.

Top 10; bumesele.com’ a göre düzenlenen Top 10 listelerinin yer aldığı köşemizdir. Özneldir ve yorumlarınıza açıktır.

Şu an için kategorilerimiz bunlardan oluşuyor. Çok farklı alanlar gibi görünse de sitemizin adı “bumesele”. Bu nedenle; akla gelebilecek her tür meseleyle burada karşılaşabilirsiniz.