Bilgimiz olmadan fikrimizin oluşmadığı sitemizde, keyifle geçirdiğimiz zamanları, deneyimleri paylaşmak için yazdığımız yazıları bulacaksınız. Peki sitemizi ziyaret ettiğinizde hangi konular ile karşılaşacaksınız?

Youtube; Sitemiz ile aynı isimli Youtube kanalımız için hazırladığımız “Eurovision”, “Top 10” ve “Kutu Açma” ile ilgili özgün video ve yazılarımızı bulabilirsiniz.

Kültür; “Sinema”, “Tiyatro” ve “Kitap” alt başlıklarının olduğu “Kültür” kategorisi, okuduğumuz kitaplar ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz, izlediğimiz tiyatro oyunları ve sinema filmleri ile ilgili yorumlara yer verdiğimiz bir köşe.

Güzellik; “Sağlık”, “Cilt Bakımı” ve “Saç Bakımı” olmak üzere üç alt başlık altında topladığımız yazılarımızda, denediğimiz, kullandığımız bakım önerileri ve sağlık fikirleri ile ilgili deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Hobi; “İnceleme” alt başlığında, incelediğimiz ürün ya da kullandığımız site, uygulama vs ile ilgili deneyimlerimizi,  “Ev Yapımı” alt başlığında evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve işinize yarayacak bazı püf noktalarını paylaşıyoruz.

Magazin; Yeni yayınlanacak olan ya da hali hazırda yayınlanan diziler ve oyuncuları ile ilgili fikirlerimizi, öngörülerimizi ve beklentilerimizi bulabilirsiniz.

Mevzuat; bu bölümde biraz mesleki hastalık olarak da nitelendirilebilecek bilgiler yer alıyor. Dinlenmek ve keyif almak için yaptığım bu işte de mesleği arka plana çok atamadım ve meslektaşlarımın işine yarayacağını düşündüğüm konulardaki bilgilerimi elimden geldiğince yazıyorum.

Şu an için kategorilerimiz bunlardan oluşuyor. Çok farklı alanlar gibi görünse de sitemizin adı “bumesele”. Bu nedenle; akla gelebilecek her tür meseleyle burada karşılaşabilirsiniz.