Karşınızda 2019 Junior Eurovision’da Yarışacak Tüm Şarkılar – BuMesele

Karşınızda 2019 Junior Eurovision’da Yarışacak Tüm Şarkılar

2003 yılından beri düzenlenen Eurovision’un çocuk versiyonu Junior Eurovision, bu sene Polonya’da gerçekleştirilecek. 24 Kasım 2019 Pazar günü yapılacak olan finalde 19 ülke yarışacak. Yarışma EBU üyesi bütün yayıncı kuruluşların katılımına açık.

Önceki 2 senede olduğu gibi, bu sene de bütün dünyadaki internet kullanıcıları online olarak oy kullanabilecek. Oy verme işlemi yarışmadan 2 gün önce başlayacağı için prova performansları da sonuçlara etki edecek. Eurovision’da alışık olduğumuzun aksine izleyiciler kendi ülkeleri için de oy kullanabilecekler.

Bu oylama sisteminin zaman içinde eksiklikleri giderilerek ana yarışma için de kullanılmaya başlayabileceğini düşünüyoruz.

Sözü çok uzatmadan sizleri bu sene Junior Eurovision’da yarışacak şarkılarla baş başa bırakıyoruz. Şarkılarla ilgili düşüncelerinizi yorum kısmında bekliyoruz.

İyi seyirler!

İçeriklerimizi kaçırmamak için abone olabilir, yeni videolardan anında haberdar olmak için bildirim zilini açabilirsiniz. Bir sonraki videoda görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.