Koriş Yemekteyiz’den Sonra Ne Yapacak? – BuMesele

Koriş Yemekteyiz’den Sonra Ne Yapacak?

Onur Büyüktopçu, 2019 yeni sezondaki projesini açıkladı.

Yıldızı, sevilen dizi ‘Kiralık Aşk’ taki Koriş rolüyle parlayan Onur Büyüktopçu, 2017 yılından bu yana TV8 kanalında ‘Yemekteyiz’ programını sunuyordu. Bu dönemde sunucusu ile yeniden sevilen Yemekteyiz, yeni sezonda Seda Sayan ile devam etme kararı aldı.Onur Büyüktopçu, sevenleri sosyal medyadan ‘Gitme, programı senin için izliyorduk.’ derken yeni projesini açıkladı. Sevenleri ile yeni sezonda buluşacağını açıklayan Büyüktopçu, adının ‘Damat Bayıldı’ olması beklenen program ile Show Tv’de olacak.

‘Damat Bayıldı’, Kanal Dekranlarında yayınlanan ve Fatih Ürek’in sunduğu Gelinim Mutfakta programının bir benzeri olacak. Farkı ise gelin ve kaynanaların değil 5 çiftin yarışması. Damatlar, yemekleri kimin yaptığını bilmeden puanlama yapacak.

Yarışmaya başvuru, Show Tv’nin internet sayfası üzerinden yapılabilecek. Başvuru formunda, adınız, soyadınız, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, adresiniz, mesleğiniz, iletişim numaranız, yarışmaya katılma amacınız, seyahat engelinizin olup olmadığı, daha önce bir televizyon programına katılıp katılmadığınız gibi bilgileri doldurmanız isteniyor. Bu bilgilerin dışında kendinizi tanıttığınız bir video da istenen yarışmada reytingler düşünülerek mutlaka enteresan çiftler seçilecektir. Bakalım yeni sezonda Onur Büyüktopçu bu yarışma programı ile ne kadar başarılı olacak!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.