Magazini “Özet Geç”: Enes Batur Evlendi, Hazal Kaya Hamile, Turabi Yeniden Şampiyon – BuMesele

Magazini “Özet Geç”: Enes Batur Evlendi, Hazal Kaya Hamile, Turabi Yeniden Şampiyon

Magazin dünyasını takip etmiyorum, hiç magazin seyretmiyorum diyorsunuz ama ucundan kıyısından haberim olsun diye düşünüyorsanız bu video serisi tam size göre. Saatlerce ‘az sonra’lara maruz kalmadan haftanın öne çıkan magazin haberlerinden haberdar olmanız için biz size özet geçiyoruz.

Şubat 2019’da Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya, hamile olduğunu geçtiğimiz günlerde yalanlasa da, yaptığı yeni açıklama ile 11 haftalık hamile olduğunu sevenlerine duyurdu.

Amsterdam’da Ocak ayında evlenen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı bayram sonrasında boşanıyor. Bir süredir ayrı yaşadıklarını ancak problemlerini çözmeye çalıştıklarını açıklayan çift 4 aylık evliliklerini bitirme kararı almış.

Simge Sağın’ın gizli bir çocuğu olduğu iddiası günlerdir konuşuluyor. Ece Seçkin’in ortaya attığı söylenen bu iddiayı iki taraf da yalanlandı. Meğer ‘çocuk’ Simge Sağın’ın kedisiymiş.

Genç Youtuber Enes Batur 22 Mayıs’ta evlendi. Evlendiğini takipçilerine inandıramayan Batur, ’21 yaşında yolun başındayım, hayatımın en doğru kararını aldım.’ diyerek eşi ile düğününden kareler paylaştı.

Survivor Türkiye’de 2 kez şampiyonluk alan Turabi Çamkıran, Amerika’da yayınlanan ‘War of the Worlds’ yarışmasını kazandı ve 750.000 $’lık ödülün sahibi oldu.

Yayın hayatına yeni başlayan tv100 kanalının sahibesi Ebru Yaşar, NASA’nın ‘ismini Mars’a gönder’ kampanyasına katıldığını; Sosyal medya hesabından, “Bayramda her yer çok kalabalıkmış yer bulamayınca Nasa’dan biletimi aldım arkadaşlar inşallah hava da iyidir.” notuyla paylaştı.

Magazini Özet Geç serimizde bu haftalık öne çıkan haberler bu kadar. Önümüzdeki hafta tekrar görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.