Siberian Wellness ile İş Ortaklığı Nedir? Nasıl Para Kazanılır? – BuMesele

Siberian Wellness ile İş Ortaklığı Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Günümüz şartlarında, hem ek iş arayışında olanlara hem de zaman ayırmayı başarabilenlere tam zamanlı bir iş fırsatı sunan bir network marketing firması ile sizleri tanıştırmak istiyorum.

Siberian Wellness ile İlgili Bilmeniz Gerekenler?

1996 yılında Rusya’da kurulan şirket Eylül 2021 tarihi itibariyle 25 yaşında. Satış merkezleri Rusya, Avrupa, Asya ve BDT ülkeleri dahil olmak üzere 26 ülkede faaliyet gösteriyor.

2005 yılında uluslar arası piyasaya giren Siberian Wellness, toplam üç kıtada 67 ülkede satın alınabiliyor. Dünya üzerinde 208 ülke bulunduğunu düşünürsek neredeyse dünyanın üçte birinde yer alan Siberian Wellness 9 yıldır Türkiye pazarında da yer alıyor.

Kıtalara göre faaliyet gösterdikleri ülkeler şöyle;

Avrupa Kıtasında; Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Belarus, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Ermenistan, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya,  İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, Kıbrıs, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldova, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Tayland, Türkiye, Ukrayna, Yunanistan

Asya Kıtasında; Bangladeş, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Endonezya, Filipinler, Güney Kore, Hindistan, Japonya, Kamboçya, Kazakistan, Kırgızistan, Laos, Malezya, Moğolistan, Nepal, Özbekistan, Singapur, Sri Lanka, Tacikistan, Vietnam,

Amerika Kıtasında; ABD, Meksika.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing, genel olarak düşünüldüğü gibi bir katalog işi değil, bir ticaret modelidir ve tamamen yasaldır. NM (Ağ Pazarlama) ürünün alıcıya direkt ulaştırılması şeklinde gerçekleşir. Arada aracılar, nakliye, reklam gibi maliyeti arttıran aşamalar olmadığından kaliteli ürünün tüketiciye daha uygun fiyata ulaşmasını sağlar ve dünyada çokça tercih edilir.

Güvene ve memnuniyete dayalı bir işleyişi vardır. Peki tavsiye usulü ilerleyen bu sistemi Siberian Wellness’ta nasıl yapabilirsiniz? Sistem nasıl işliyor?

Siberian Wellness İş Ortağı Olmak ve İlk Kazanç

Siberian Wellness markası ile çalışmak istiyorsanız siz şirketin iş ortağı olursunuz,  üyesi değil. Bu ne demek? Siberian Wellness, sizi sisteme dahil olduğunuz an itibari ile iş ortağı olarak görür. Ürünleri ve işleyişi ile ilgili tüm bilgiler eğitmeniniz tarafından size sağlanır. Burada yapmanız gereken ilk adım eğitimleri zaman ayırarak izlemek ve kendi kullandığınız ürünleri sipariş etmek. İlk siparişiniz dahil vereceğiniz her sipariş için %25 kazanç sağlamaya başlarsınız. Bu kazancı en geç 24 saat içinde sistemdeki bonus hesabınızda görebilir ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

İş Ortağı Olmak İçin Tıklayın; 

Ayrıcalıklı Müşteri Olmak için; Siberan Wellness Markasının Ayrıcalıklı Müşterisi Olmak Nedir? Avantajları Nelerdir?  başlıklı yazıya bakabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.