Sizin Seçtikleriniz – 2020 Eurovision’un En İyi Şarkıları – İzleyici Anketine Göre Top 41 – BuMesele

Sizin Seçtikleriniz – 2020 Eurovision’un En İyi Şarkıları – İzleyici Anketine Göre Top 41

Nihayet o gün geldi ve büyük izleyici anketi yaklaşık 2 ay boyunca verdiğiniz binlerce oyun ardından tamamlandı.  Sonuçlara geçmeden önce çok önemli bir duyurumuz var. Bugüne kadar yayınladığımız yüzlerce video ve listenin arasında çok önemli bir eksiklik olduğunu fark ettik. İnanması güç ama daha önce Eurovision hakkında yaptığımız onlarca videoya ve düzenlediğimiz izleyici favorileri anketlerine rağmen, Eurovision tarihinin en iyi birincileri için hiç anket düzenlememişiz. Biraz geç de olsa bu eksikliği gidermek için sitemizde yepyeni bir anket başlattık.

Buraya tıklayarak “Tüm Zamanların En İyi Eurovision Birincileri – İzleyici Favorileri” anketine katılın ve sizlerin oylarıyla belirlenecek en iyi Eurovision birincileri listesine katkıda bulunun. Anket 14 Mayıs 2020 tarihine kadar açık olacak ve tamamlandığında sonuçlar bir video ile karşınızda olacak. Katılımınız için şimdiden teşekkürler!

Şimdi gelelim bugünkü konumuza ve sizi -verdiğiniz oylara göre şekillenen- 2020’nin en iyi Eurovision şarkıları listesiyle baş başa bırakalım. Bakalım sizin listeniz ile bizimki arasında çok fark var mı? İyi seyirler!

The Poll is Now Closed / Anket kapanmıştır

2020 Eurovision Şarkı Yarışmasındaki Favorileriniz Kimler?
Oyla

Videolarımızı izlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler! Yeni videolarda görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.