Stresin Bittiği Yer – BuMesele

Stresin Bittiği Yer

Sizi iş, okul ya da ev hayatınızın sıkıntı ve stresinden uzak tutacak bir yol buldum 🙂

Resmi ya da boyamayı benim gibi siz de seviyorsanız bu iş tam sizin için demektir. Aklınızda ne var ne yoksa uçup gidecek. Çok düşünüyorum, kafam karışık,canım sıkkın, yarın ne olacak gibi evhamları bir kenara bırakacaksınız hem de farkına bile varmadan. Rengarenk boya kalemlerinin süslediği masanızda boyama kitabınızın başına geçtiğiniz an huzura ereceksiniz. Çok uzun bir süredir kullandığım bir yöntem, denenmiş ve memnun kalınmıştır 🙂

image2
İşte ilk çalışmam. Nasıl görünüyor bilmiyorum ancak bir hayli emek verdiğimi söyleyebilirim :))

Bu resmi boyamak isterseniz simetrik gitmenizi tavsiye ediyorum, zira bir hayli ayrıntılı ve ince çalışılması gereken bir resim.

Bir dönem bu büyükler için olan boyama kitapları çok ünlü oldu, her yerde görmüş olabilirsiniz. Kitap listelerinde dahi birinci sırada yer aldı. Ancak birçok kişi için moda olan bu zevki ben biraz daha geç keşfettim ancak hala da bırakabilmiş değilim. Vazgeçebileceğimi de hiç sanmıyorum.

Şimdi diğer boyamalarımdan birkaç tanesini daha sizinle paylaşayım 🙂 diğerlerini de zaman zaman paylaşacağım yine instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

image7

image6

Tek kararsızlığınız hangisine önce başlasam olacak. Hepsi birbirinden keyifli,  siz de başlayın ne demek istediğimi anayacaksınız. Sizin de boyadığınız resimler var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sevgiler…

 

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.