2017’nin En Çok Konuşulan Evlilikleri – BuMesele

2017’nin En Çok Konuşulan Evlilikleri

Magazin dünyasının tanınan yüzleri bu yıl birer birer evlendi. Pek çoğunun düğünü öncesinde ve sonrasında günlerce konuşuldu. Bu videomuzda 2017 yılında hayatlarını birleştiren ve evlilikleri ile gündem olan ünlüleri listeliyoruz.

10- Canan Ergüder & Kenan Ece; Birçok dizi ve sinema projesinde yer alan Canan Ergüder, 2010 yılında Behzat Ç.’de canlandırdığı Savcı Esra karakteri ile hafızalara kazınmıştı. Ünlü oyuncu hayatını, ‘Güllerin Savaşı’ isimli dizide tanıştığı meslektaşı Kenan Ece ile Ekim 2017’de birleştirdi. Ünlü çift bir de bebek bekliyor.

9- Hande Soral & İsmail Demirci; 1987 doğumlu Hande Soral oyunculuğa, konuk olarak gittiği ‘Komedi Dükkanı’nda başlamıştır. 2008 yılında Küçük Kadınlar adlı televizyon dizisinde başrol oynayarak oyunculuk hayatına başlayan Hande Soral, Kurtlar Vadisi Pusu ile tanınan oyuncu İsmail Demirci ile Ekim 2017’de evlendi. Hande Soral’ın gelinliği ise Tuvana Büyükçınar imzalıydı.

8- Mihre Mutlu & İbrahim Çelikkol; Eski model, dizi ve sinema oyuncusu İbrahim Çelikkol, Mayıs 2017’ de mimar Mihre Mutlu ile Datça’da evlendi. Düğünlerinde gelinlik ve damatlık yerine, Romalı ve Yunanlılar’ın ulusal giysisi sayılan ‘toga’ giyen çift sosyal medyada çok konuşuldu.

7- Gizem Karaca & Kemal Ekmekçi; 2011 Miss Turkey 2.cisi olan ve 2012 yılında ‘Eve Düşen Yıldırım’ isimli diziyle oyunculuğa adım atan Gizem Karaca 3 yıldır birlikte olduğu Kemal Ekmekçi ile Eylül 2017’de Bodrum’da evlendi. Gelinlik ve damatlık Erol Albayrak ve Noyan Şahin imzalıydı.

6- Almeda Abazi & Tolgahan Sayışman; 2008 yılında Miss Globe Kainat Güzeli seçilen Almeda Abazi, Survivor Ünlüler-Gönüllüler ve Yok Böyle Dans yarışmaları ile adını duyurmuştur. 2017’nin Şubat ayında 2002 Best Model of Turkey yarışmasının 2.’si Tolgahan Sayışman ile Los Angeles’de evlendi.

5- Şükran Ovalı & Caner Erkin; Beşiktaş’ın futbolcusu Caner Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı İtalya’nın başkenti Roma’da Ocak ayında evlendiler. 1988 doğumlu Caner Erkin, 2010 yılında Asena Atalay ile evlenmiş ve 2016 yılında ayrılmıştı. Çınar adında bir oğlu olan Caner Erkin’in bu ikinci evliliği.

4- Tuğba Beyazoğlu & Rüzgar Erkoçlar; Şubat 2017 de nişanlanan çift, Eylül 2017’de, Sarıyer Bahçeköy’de, birçok ünlülün katılımı ile gerçekleşen nikah töreniyle evlendiler.

3- Azra Akın & Atakan Koru; 2002 yılında Dünya Güzeli seçilen Azra Akın, erkek arkadaşı Atakan Koru ile Ağustos 2017’ de Tekirdağ’da, aile ve yakın dostlarının katıldığı bir düğün ile evlendi. Düğündeki neşesi ve dansları ile konuşulan Azra Akın, Cemil İpekçi tarafından hazırlanan bir gelinlik giydi.

2- Fahriye Evcen & Burak Özçivit; 29 Haziran 2017 tarihinde Sait Halim paşa yalısında evlendiler. Fahriye Evcen düğünde, 2’si Raşit Bağzıbağlı, 1’i Fidan Şimşek imzalı üç gelinlik giydi. Evcen’in bir gelinliği, Neslihan Atagül’ün gelinliğine benzetildi ve uzun süre konuşuldu.

1- Şeyma Subaşı & Acun Ilıcalı; 18 Eylül 2017 tarihinde Fransa’da nikahlarını kıyan çift sonraki gün, sanat dünyasının isimlerini ağırladıkları bir düğün yaptılar. Şeyma Subaşı’nın gelinliği, dansı, fotoğraf paylaşımları gibi konular başta olmak üzere günlerce konuşulan mütevazı düğün, uzunca bir süre magazin dünyasını meşgul etti.

BuMesele kanalına abone olduğunuz için teşekkürler. Videolarımızdan anında haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın. Yeni Top 10 listelerimizde tekrar görüşmek üzere.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.