4TL’ye 9 Kitap Almak! (Tabii Ki Bandrollü) – BuMesele

4TL’ye 9 Kitap Almak! (Tabii Ki Bandrollü)

Kitap okumak kadar kitap almayı da sevenlerdenseniz sizlerle paylaşmak istediğim bir bilgi var. Daha önce çoğunlukla kitap alışverişi yaptığım sitenin kitapyurdu.com olduğunu söylemiş ve sitenin kullanımını, puan ile nasıl alışveriş yapıldığını “kitapyurdu.com sitesinin kullanım detayları” adlı yazımda yazmıştım.

Her ay en az bir alışverişim olduğu için sitenin ayrıcalıklı müşterisiyim. Bu da demek oluyor ki sitedeki kitaplarda geçerli olan %5’lik bir indirimim var. Bu sitedeki kitapların en az %80 i için geçerli bir indirim. Uzunca bir süredir yaptığım alışverişler sonucunda 4859 puan birikmiş hesabımda. Bu ay herhangi bir kitap almak istemeyen ve bu indirim hakkımı da kaybetmek istemeyen ben 20 Nisan Cuma günü puan kataloğuna bir göz attım.

Gördüm ki “Can Yayınları-Kampanya” diye bir kategori var. Burada yer alan onlarca kitap içerisinde seçmekte çok zorlansam da 4500puan karşılığında tam 9 kitap seçtim. Evet hiç almayı düşünmüyorken 9 kitap almış olmak biraz değişik gelebilir ama beni anlayacağınızı düşünüyorum ;))

yalnızca 4 TL kargo parası ödediğim 23 Nisan nedeniyle 24’ünde ulaşan kitaplarım şöyle;

Sen Benim Hayatımsın-Ferzan Özpetek,

Ölmeyi Bilen Adam Muhsin Ertuğrul-Ayşegül Çelik,

Her Melek Korkunçtur-Susanna Tamaro,

Havaalanında Satılmayan Kitaplar-Başar Başarır,

Kış Günlüğü-Paul Auster,

Sakın Oraya Gitme-Yekta Kopan,

İki Şiirin Arasında-Yekta Kopan,

O Muhteşem Hayatınız-Oya Baydar,

Sadık Bey-Pınar Kür.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.