Amazon Bu Film için 200 Milyon Doları Gözden Çıkardı – BuMesele

Amazon Bu Film için 200 Milyon Doları Gözden Çıkardı

Amazon, başrolünde Chris Pratt’ın olduğu bilim kurgu filmi “The Tomorrow War” için 200 milyon doları gözden çıkardı!

Amazon Stüdyoları, yapımcılığını Skydance’in üstlendiği ve başrolünde Chris Pratt’ın olduğu bilim kurgu aksiyon filmi “The Tomorrow War”u satın almaya hazırlanıyor. Filmin fiyatının kabaca 200 milyon dolar olduğu söylense de, gelen bilgilere göre satış henüz tamamlanmadığı için nihai fiyat belirsizliğini koruyor.

Her alanda etkileri olan Covid-19 pandemisi sinema salonlarının kapanmasıyla özellikle sinema sektörünü daha ağır bir şekilde vurmuştu. Stüdyolar ve yapım şirketleri bu dönemde çıkışı dijital yayın platformlarına akın etmekte buldu. “The Tomorrow War” filminin yapımcısı Skydance kısa bir süre önce, genel bir animasyon anlaşmasına dahil olarak “Luck” ve “Spellbound” adlı animasyon filmlerini Apple’a sattı.

Şirket bir süredir filmin satışı ile ilgili Netflix ve Apple da dahil olmak üzere bütün büyük online video servisi ile görüşüyordu. Bu servislerin tamamının filmi izlediği ve kadrosundaki yıldız oyunculardan dolayı ticari potansiyeli olduğunu düşündükleri söyleniyor.

“The Tomorrow War” gelecekte yaşanan ve insanlığın uzaylı istilasına karşı kaybetmekte olduğu bir çatışmayı konu alıyor. Uzaylılara karşı dengeyi kurmak isteyen bilim insanları geçmişteki savaşlardan askerleri bugüne getirmenin bir yolunu buluyorlar.

Filmde “Galaksinin Koruyucuları”, “Yenilmezler” ve “Jurassic World” gibi filmlerden tanıdığımız Chris Pratt’ın yanı sıra, Yvonne Strahovski, Betty Gilpin, Keith Powers, Sam Richardson ve J. K. Simmons gibi isimler rol alıyor. Senaryosunu Zach Dean’in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda Chris McKay var.

Filmin normal şartlarda 23 Temmuz 2021’de gösterime girmesi planlanıyordu.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.