Beğenmeyecek Ne Var? – Tell Me More – TuralTuranX – 2023 Eurovision’a Doğru – BuMesele

Beğenmeyecek Ne Var? – Tell Me More – TuralTuranX – 2023 Eurovision’a Doğru

Şimdiye kadar çıkmış Eurovision şarkılarından bahsettiğimiz video serimizin yeni bölümü ile karşınızdayız. Siz de bizim gibi sıkı bir Eurovision hayranıysanız, gelin bize katılın!

“TuralTuranX”in “Tell me more” şarkısı ikizlerden beklediğimizden çok daha iyi çıktı. Bizi yanlış anlamayın. İkiliyi, Eurovision’a katılımları ITV tarafından açıklanmadan önce tanımıyorduk.

https://www.youtube.com/watch?v=sxjk4LemrhA

Azerbaycan’dan görmeye alışık olduğumuz tarzda bir şarkı olmasa da, bu, kötü olduğu anlamına gelmiyor.

Bu yıl yeni bir şey denemek için kesinlikle iyi bir zaman, çünkü Azerbaycan son yıllarda zaten pek iyi sonuçlar alamıyordu. Şarkının yayınlandığından beri karışık tepkiler aldığının farkındayız, ve evet, bu klasik bir Eurovision şarkısı değil. Ama biz şarkıyı sevdik. Bu ikiliyi dinlerken Simon & Garfunkel (Saymın ve Garfunkel) havası alıyoruz.

Büyük ölçüde 1960’ların Amerikan folk rock müziğinden etkilendikleri ortada. Simon & Garfunkel hayranları olarak, bu tür müziklere zaafımız var.

Tabi böyle bir şarkının Eurovision’da başarılı olabileceğinden emin değiliz, özellikle de jürilerin yarı finalde oy kullanmasına artık izin verilmeyeceğini hesaba katarsak.

Yine de, canlı performansları videoda duyduğumuz kadar iyiyse, finale kalacaklardır.

Önümüzdeki bölümlerde bu yılki Eurovision Şarkı Yarışması’nın tüm katılımcıları hakkında düşüncelerimizi paylaşmaya devam edeceğiz .

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.