Beklenen Dizi Nefes Nefese Oyuncuları ve Konusu – BuMesele

Beklenen Dizi Nefes Nefese Oyuncuları ve Konusu

Uzun bir süredir yayınlanacağı konuşulan yönetmenliğini ‘Uğur Yücel’in yapacağı ‘Kaçak’ isimli dizi değişen ismi ile Star TV ekranlarında Temmuz ayında başlıyor. TMC filmin Star TV için hazırladığı ‘Nefes Nefese’nin çekimleri Adana ve Antakya’da devam ediyor.

Dizinin senaryosunu, ‘Biz Size Aşık Olduk’, ‘Canım Ailem’ ve ‘Aramızda Kalsın’ adlı dizilerin de yazarı olan Selin Tunç kaleme alıyor.

Tek sezon olması planlanan dizinin başrollerinde, Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun yer alıyor. Geniş ve başarılı  bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren dizide, Şebnem Hassanisoughi, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Gülçin Şantırcıoğlu, Nik Xheliaj,  Macit Sonkan, Deniz Hamzaoğlu da rol alıyor.

Son olarak ‘İçerde’ dizisinde Kudret Sönmez karakterini canlandıran Uğur Yücel aynı zamanda yönetmeni de olduğu Nefes Nefes’e de Atmaca Ayaz Kıran rolünde.

Şükrü Özyıldız, dizide Yusuf  karakterine hayat veriyor. 2013 yılında Benim Hala Umudum Var, 2014 yılında Şeref Meselesi, 2015’te Tatlı Küçük Yalancılar ve 2016’da yer aldığı Kış Güneşi dizilerinde istediği başarıyı bir türlü elde edemeyen oyuncu bakalım bu dizi ile makus talihini yenebilecek mi!

Kiralık Aşk’ın Sudesi, Melisa Şenolsun, bu dizide Atmaca Ayaz Kıran’ın kızı Rüya rolünde.

Star TV’nin merakla beklenen dizisi ‘Nefes Nefese’ bir baba kız hikayesi. Berlin’de babası Ayaz Kıran ile birlikte sakin bir hayat yaşayan Rüya, hiç tanımadığı görmediği annesinin Suriye’de yaşadığını öğrenir ve onu aramak için babasından ayrılarak tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

İşgal altındaki köyde yaşayan annesine kavuşmak için, Boran’la sahte bir evlilik yapmak zorunda kalan Rüya’nın yolu Yusuf’la kesişir. Annesini ararken kendini Antakya’da çok farklı yerlerde bulan Rüya yaşadıklarını, aslında gerçekte hiç tanımadığı Atmaca lakaplı babası Ayaz Kıran’a borçludur.

Hem aile ilişkileri hem Suriye üzerinden yasa dışı işlerin konu edileceği dizi beğeniyle izlenecek gibi görünüyor.

İzlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.