Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Kadınlar Top 10 – BuMesele

Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Kadınlar Top 10

Herkese merhaba,

Gün geçmiyor ki televizyon camiasına yeni bir yüz katılmasın. Bazılarını daha fazla bazılarını daha az tanıyoruz, hızlarına yetişemiyoruz belki. Ancak bazı ünlü simaların birbirlerine ne kadar çok benzediklerini hiç fark ettiniz mi? Normalde de pek bir alışkanlığımdır birilerini birilerine benzetmek. Tabi bu televizyonda karşılaştığım ünlüler arasında olunca sizlerle de paylaşmak istedim.

Şimdi bumesele.com’ a göre; birbirine en çok benzeyen ünlü bayanların listesini sunuyoruz. Haydi başlayalım.


10- Burcu Esmersoy – Esra Sönmezer

Listemize Burcu Esmersoy ve Esra Sönmezer ile başlıyoruz. 1985 doğumlu şarkıcı Esra Sönmezer ünlü ve başarılı sunucu Burcu Esmersoy’a (1976 doğumlu) oldukça benziyor.

image11
Burcu Esmersoy ve Esra Sönmezer

9- Beren Saat – Gülşah  Şahin

2004 yılında ülkemizi “Miss International” yarışmasında temsil eden Gülşah Şahin’in, Aşk-ı Memnu dizisi ile ününe ün katan Beren Saat ile olan benzerliği şaşırtıcı.

image2
Beren Saat ve Gülşah Şahin

8- Ahu Yağtu – Cansu Dere

Yaşları birbirine yakın olan iki güzel. Oyuncu Ahu Yağtu ile mankenlikten sonra oyuncu olarak da ekranlarda boy gösteren Cansu Dere birbirlerine benzemiyorlar mı sizce de?

image9
Ahu Yağtuğ ve Cansu Dere

7-Melis Birkan – Sevinç Gürsen

“Issız Adam” filmi ile adını duyuran Melis Birkan, birçok dizi ve filmde yer alan tiyatro kökenli Sevinç Gürsen’e bence oldukça benziyor.

image1
Melis Birkan ve Sevinç Gürsen

6-Hande Subaşı – Saadet Işıl Aksoy

Başarılı film projeleri , yurt dışında yaptığı çalışmalar ve aldığı ödüllerle adını duyuran oyuncu Saadet Işıl Aksoy ile manken ve oyuncu Hande Subaşı birbirine kardeş kadar benziyorlar.

image7
Hande Subaşı ve Saadet Işıl Aksoy

5- Hande Soral – Esra Bilgiç

İki genç ve başarılı oyuncunun benzerliğine bu fotoğraflarını gördüğümde oldukça şaşırmıştım. Hande Soral’a kardeşinden daha çok benziyor Esra Bilgiç.

image6
Hande Soral ve Esra Bilgiç

4- Nehir Erdoğan – Funda Eryiğit

Özellikle bu fotoğrafta birbirine o kadar çok benziyorlardı ki listemizde yer vermeden edemedim bu iki oyuncuya.

image4
Nehir Erdoğan ve Funda Eryiğit

3- Nebahat Çehre – Evrim Alasya 

1979 doğumlu Evrim Alasya’yı yakın tarihli “Güneşin Kızları” dizisi ile tanıdık. 72 yaşındaki güzel ve başarılı oyuncu Nebahat Çehre’ye bu kadar çok benziyor olması kendi adına büyük bir şans olsa gerek.

image3
Nebahat Çehre ve Evrim Alasya

2- Sertab Erener – Zeynep Casalini

Sertab Erener’i Türk Pop Müziğinin başarılı ismi olarak biliyor ve severek dinliyoruz. 2004 yılında “Duvar” adlı şarkısı ile tanıdığımız Zeynep Casalini’yi ilk gördüğüm an Sertab Erener sanmıştım.

image2
Sertab Erener ve Zeynep Casalini

1- Berfu Öngören – Esra Kızıldoğan Uygur

Hacettepe Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu (Bizim Evin Hallerinin Misket’i) Berfu Öngören ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu Esra Kızıldoğan Uygur ( 1981 ve 1980 doğumlu iki oyuncu) ikiz olsalar sanırım ancak bu kadar benzeyebilirlerdi. İki isim de sinema filmi, tv dizisi ve tiyatro oyununda rol almışlardır.

image1
Berfu Özgören ve Esra Kızıldoğan

Başka bir Top 10 listesinde görüşmek üzere…

 

 

 

Bu yazıyı paylaşın!
Bir Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.