Türkiye Eurovision’a Dönse Kim Temsil Etmeli – BuMesele

Türkiye Eurovision’a Dönse Kim Temsil Etmeli

Can Bonomo ile 2012 yılında son kez Eurovision’da temsil edilen Türkiye, o yıldan bu yana bu heyecandan mahrum kaldı. Her yıl acaba bu yıl katılacak mı soruları sorulsa da, sonuç Eurovision severler için şu ana kadar hep hüsran oldu.

 Bu videoyu yapıp yapmama konusunda başta biraz kararsız kaldık ancak tüm Eurovision severlerin fikirlerini almak adına yine de videoyu yapmanın uygun olacağını düşündük.

Az sayıda da olsalar, Türkiye’nin yarışmaya katılmama kararını yerinde bulanların da olduğunu videolarımıza yapılan bazı yorumlardan biliyoruz. Eurovision’un Asya versiyonunun düzenlenmesi için verilen uğraşları da düşünürsek sizin bu konudaki düşünceleriniz neler?

Yarışmanın Asya versiyonunu gerekli buluyor musunuz? Türkiye, eğer yapılırsa yarışmanın Asya versiyonuna mı katılmalı? Yoksa mutlaka orijinal Eurovision’a geri mi dönmeli?

… ve tabi Eurovision severlerin üzerinde fikir belirtmeyi sevdiği bir başka konu: Eğer yarışmaya dönersek, ya da Asya versiyonuna katılırsak bizi kim temsil etmeli? Kimin şansı daha fazla olur?

Son dönemde yıldızı parlayan ve yılın kadın popçusu dalında Altın Kelebek alan Aleyna Tilki tam bu yarışmaya göre diyenlerden misiniz?

Ya da yılın en iyi erkek popçusu ödülünü alan Edis mi gitmeli?

Belki de Manga yarım kalan işi tamamlamalı?

Ya da Hadise sahneyi yeniden ateşe vermeli!

Yoksa kazanmanın ne demek olduğunu en iyi bilen Sertab Erener yeniden mi katılmalı?

Onların hepsi denendi, bir de Şebnem Ferah gitsin mi diyorsunuz?

Ya da sıkça dillendirildiği gibi, ne Aleyna, ne Manga, yaparsa bu işi megastar Tarkan yapar. Kapıp gelsin birinciliği diye düşünenlerden misiniz?

Belki de burada adı hiç geçmeyen birisi olmalı?

Videomuzu izlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler. Yeni videolarda görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.