Dyson Muadili Saç Maşası – BuMesele

Dyson Muadili Saç Maşası

Kasım 2017 tarihinden bu yana kullandığım Hairens HRS-320 Otomatik Saç Maşası ile ilgili bir güncelleme yazısı ile karşınızdayım. Yazının ilk haline ve videosuna “Hairens Otomatik Saç Maşası Değerlendirmesi” adlı yazıdan ulaşabilirsiniz.

Ürünü neredeyse 6 yıldır kullanıyorum ve 2023 itibariyle memnuniyetim devam ediyor. Hatta alırken bu kadar uzun süre kullanabilir miyim emin değildim.

Bu dönem ülkece yine bir ekonomik kriz içerisinde olduğumuzdan saç maşasına 15.000 TL gibi rakamlar vermek çok gerçekçi değil, en azından bir çoğumuz için. Siz de dyson’a göre uygun fiyatlı ama işe yarar bir ürün istiyorsanız bu ürüne bir şans verebilirsiniz. Şimdi sizinle bir fiyat karşılaştırması yapalım.

En uygun fiyatlı Hairens Maşa için tıklayınız!

Hairens HRS-320 saç maşasının fiyatı için Kasım 2017 tarihinde çektiğim videoda (videoya yazının devamında bakabilirsiniz) 200 TL – 250 TL arasında demişim. O tarihlerde dolar kuru:3,82 TL, 250 TL/3,82 TL dersek aldığım tarihte ürün, 65 dolarmış. Bugün tarih 26 Haziran 2023, dolar kuru: 25,25 TL maalesef. Ürünün şu anki fiyatı 1299 TL/25,25 TL olarak hesapladığımızda 51 dolara denk geliyor. Buna sevinelim mi üzülelim mi bilemedim ama TL olarak fiyatı çok artmış gibi gözükse de dolar bazında, ürün için ödeyeceğimiz fiyatın %20 daha az olduğunu görüyoruz.

6 yıl içindeki kullanma sıklığımı düşündüğümde benim için çok avantajlı bir alışveriş olmuştu. Ürünü incelemek isterseniz videoyu izleyebilir ve bu linkten ürüne ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyatlı Hairens Maşa için tıklayınız!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.