Ekim 2019 En Çok Satan 10 Kitap – BuMesele

Ekim 2019 En Çok Satan 10 Kitap

Her ay  çok satanlar listesi ile karşınızda oluyoruz. Ekim 2019 “En Çok Satan 10 Kitap” listesi ile de bu ay birlikteyiz. Okuduğum kitaplar ile ilgili yorumlarımı da paylaştığım sitemde siz de okuduğunuz kitaplar ile ilgili düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

1- Kalbimin Can Mayası-İclal Aydın; sevilen kalem İclal Aydın yeni çıkan son kitabı ile Ekim ayında  zirvedeki yerini aldı.2- Aşkımız Eski Bir Roman-Ahmet Ümit; geçtiğimiz ayın bir numarası bu ay listede bir numara geriledi.

3- Bir Ömür Nasıl Yaşanır?-İlber Ortaylı; İlber Ortaylı’nın sevilen eseri bir basamak yükseliyor ve üç numaraya yerleşiyor.

4- Momo-Michael Ende; çocuk kitabı olarak nam salan ancak her yaş grubundan okuyucu kitlesine hitap eden eser bu ay listeye yeniden dönüş yapıyor.

5- Kendine Hoş Geldin-Miraç Çağrı Aktaş; geçtiğimiz ayın zirve ortağı bu ay üç basamak birden düştü ve beş numaradaki yerini aldı.

6- Simyacı-Paulo Coelho; çok sevilen ve okunan eserlerden biri olan Simyacı, geçtiğimiz ayki yerini koruyor.

7- Gör Beni İki Devrin Hikayesi-Akilah Azra Kohen; sevilen yazar Azra Kohen, bu ay üç basamak birden yükseliyor ve yedi numaradaki yerini alıyor.

8- Hayvan Çiftliği-George Orwell; yazarın en sevilen eserlerinden olan Hayvan Çiftliği, bu ay beş basamak düşüş yaşasa da listede yer almaya devam ediyor.

9- Gelirken Ekmek Al-Şermin Yaşar; her kitabı ile büyük bir okuyucu kitlesine ulaşan ve çok sevilen Şermin Yaşar bu ay dokuz numarada.

10- Beyaz Zambaklar Ülkesinde-Grigory Petrov; Rus edebiyatının sevilen klasiklerinden olan eser bir basamak düşüş yaşıyor.

bumesele.com’u takip etmeyi ve okuduğunuz kitaplar ile ilgili yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. Yeniden görüşmek üzere. Hepinize iyi okumalar. Hoşça kalın.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.