En Kötü ve Sevilmeyen Eurovision Birincileri – 2020 İzleyici Anketi – Siz Seçtiniz! – BuMesele

En Kötü ve Sevilmeyen Eurovision Birincileri – 2020 İzleyici Anketi – Siz Seçtiniz!

Videomuza geçmeden önce yakında kapanacak bir diğer anketimizi hatırlatalım. Sizlerle birlikte Türkiye’nin en iyi Eurovision şarkısını seçiyoruz. Bu linke tıklayarak Türkiye’nin size göre en iyi Eurovision şarkısı için oy kullanabilir ve listemize katkıda bulunabilirsiniz. Sonuçlar anketin kapanmasından sonra kanalımızda bir video ile açıklanacaktır.

Bu videonun konusuna gelirsek öncelikle anketin kaybedenini, yani son sırada yer alan şarkıcıyı tebrik edelim. Aslında “En kötü Eurovision birincileri”, her şarkıcının kaybetmek isteyeceği bir anket. Bunu başaran kişi, sadece 2 kişi tarafından sevilmeyen Celine Dion oldu. Şarkıcı son sırada yer alarak bu ankette olabilecek en güzel sırayı kaptı ve gönüllerin şampiyonu oldu. Listenin geri kalanının çok merak uyandırdığına eminiz. Şimdiden söyleyelim, üst sıralarda bazı sürprizler var. Açıkçası biz bazı şarkıların bu kadar çok sevmeyeni olduğunu bilmiyorduk.

Puan eşitliğinin olduğu durumlarda sıralamayı yapabilmek için inisiyatif kullandığımızı belirtelim. Eşitliği kırmak için yaptığımız bu küçük müdahale haricinde sıralama tamamen siz BuMesele izleyicilerinin oylarıyla belirlenmiştir.

Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri şarkılarla baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Size göre listede sürpriz var mı? Sıralama hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Videolarımızı izlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler! Yeni videolarda görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir