47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Ne Zaman Yapılacak? / 2021 Pantene Altın Kelebek Ödülleri – BuMesele

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Ne Zaman Yapılacak? / 2021 Pantene Altın Kelebek Ödülleri

2021 Altın Kelebek Ödülleri ne zaman verilecek? Türk televizyon izleyicilerinin şu sıralar cevabını en çok merak ettiği sorulardan biri bu! 1972 yılından bu yana Hürriyet Kelebek tarafından müzik ve televizyon dünyasının en başarılı isimlerine verilen Altın Kelebek ödülleri son yıllarda biraz sekteye uğramış durumda. 2019 yılında önce terör sonra salgın nedeniyle iki kez iptal edilen ödül töreni nihayet 2020 Temmuz ayında Çağla Şikel ve Cem Davran’ın sunumuyla ekranlara gelmişti. Pandemi nedeniyle farkı bir formatta gerçekleştirilen 46. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde kazananlar ödüllerini sosyal mesafe kuralları gereği ofislerinde ya da evlerinde kabul etmişlerdi.

Törende ödül alan tüm isimleri görmek için tıklayabilirsiniz.

Bu yıl sahiplerini bulması gereken 47. Pantene Altın Kelebek ödül töreninin düzenlenip düzenlenmeyeceği ya da ne zaman düzenleneceği büyük merak konusu. Sizlerden “2021 yılının adayları kimler” ya da “ödül töreni ne zaman olacak” gibi birçok soru alıyoruz.

47. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni ile ilgili son gelişmeleri öğrenmek için tıklayınız. 

Daha önce Fatih Portakal ve Didem Arslan Yılmaz gibi isimlerin “sonuçların önceden belli olduğu” iddiasıyla protesto ettikleri ödül töreni hakkında bu yıl şu ana kadar herhangi bir gelişme yok. Ülkemizde her gün yeni bir felaket haberi ile uyandığımızdan tören bu yıl yapılır mı, yapılırsa ne zaman olur, olursa adaylar kimler olur, biz de sizler gibi merak ediyoruz.

Doğrudan konuyla alakalı olmasa da geçen seneki törene ev sahipliği yapan oyuncu Demet Özdemir’in Pantene ile olan sözleşmesini 2 yıl daha uzattığını biliyoruz. Oyuncu çok yakında markanın yeni reklamlarında karşımızda olacak. Bu gelişme bu seneki Altın Kelebek Ödüllerine bir hazırlık olarak değerlendirebilir mi, yorumu size bırakıyoruz.

Güncelleme: 47. Altın Kelebek ödüllerinde adaylar belli oldu. 47. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni ile ilgili son gelişmeleri öğrenmek için tıklayınız. 

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.