Enes Batur’un Aslında Evlenmediğinin 10 Kanıtı – BuMesele

Enes Batur’un Aslında Evlenmediğinin 10 Kanıtı

Magazin dünyası son günlerde Enes Batur’un evliliğini konuşuyor. Yoksa filminin tanıtımı için evlenmiş gibi yapmasını mı demeliydik 😉

Yanlış anlama olmasın, eğer Enes Batur gerçekten evlendiyse, kendisine mutluluklar dileriz. Ancak biz bu haberi ilk duyduğumuzda yüzümüzde bir tebessüm oluştu ve evlendiğine pek inanmadık.

Bunun için de geçerli sebeplerimiz var. işte sırasıyla Enes Batur’un evlenmediğinin 10 kanıtı.

1- Evlilik gerçek olsaydı, herkesi gerçek olduğuna inandırmak için çaba sarfetmesine gerek kalmazdı. Her şey o kadar kurgulanmış duruyor ki, bizim açımızdan hiç bir kanıta ihtiyaç yok. Ama ikna olmayanlar için devam edelim.

2- Enes Batur takipçilerine 10 milyon aboneye ulaştığında evleneceği sözünü vermişti. Bu evliliğin gerçek olmadığı ortaya çıktığında bir hayli tepki çekeceğini düşünüyoruz. Ancak Enes Batur, şaka olarak da olsa takipçilerine verdiği sözü yerine getirdiğini, ve 10 milyon abonenin şerefine böyle bir şaka yaptığını söyleyerek işin içinden çıkacaktır.

3- Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Filminin yaklaşan galası için bundan daha iyi bir reklam düşünülemezdi. Enes Batur’a yakın sosyal medya kişilikleri olaydan haberleri yokmuş numarası yapsalar da, bizce herşey ortada.

4- Düğünle ilgili bütün görüntüler bunun bir film sahnesi olduğu izlenimi veriyor.

5- Gelinin adı Damla Aslanalp, ama hem davetiyedeki, hem de filmdeki ismi Tulu. Herhalde şimdi ikna olmuşsunuzdur.

6- Damla Aslanalp daha önce Kadim Dostum ve Filinta dizilerinde rol almış bir oyuncu. Üstüne yoğun şekilde PR çalışması yapılan bu filmde de rol alıyor. Bu sahnenin ardından bir düğün sahnesi gelmesi oldukça muhtemel.

7- Son katıldığı TV programında yüzüğünü neden takmadığı sorulduğunda verdiği ciddiyetsiz cevap. (detaylar videoda)

8- “Nikahın hangi belediye başkanının verdiği yetkiyle kıyıldığının belirtilmemiş olduğu” hatırlatılınca, muzip cevaplar devam ediyor. (detaylar videoda)

9- ve şakalar, komiklikler bitmiyor 🙂 (detaylar videoda)

10- Böyle bir şaka yapmaması için hiç bir sebep yok. İzlenme ve abone sayıları elbette ki Enes Batur için de çok önemli. Böyle bir videonun çok izleneceği kesin olduğuna göre, neden olmasın.

Sonuç olarak, insanlar bu evliliğe inansa da, inanmasa da, Enes Batur bizce amacına fazlasıyla ulaştı. Siz ne dersiniz?

İzlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler! Yeni videolarda görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.