FaceApp Patladı mı? Yaşlandırma Uygulamasının Tahminleri Tutuyor mu? – BuMesele

FaceApp Patladı mı? Yaşlandırma Uygulamasının Tahminleri Tutuyor mu?

Yaşlandırma uygulaması FaceApp zaman zaman gerçek anlamda patlayıp çalışmaz hale gelse de “FaceApp patladı” derken kastettiğimiz o değil. Uygulamanın 2 yıl sonra birden popülerleşip gündeme gelmesini de kastetmiyoruz. Yoğun zamanlarda uygulamanın çöktüğü ve hatalar verdiği doğru, ama biz bu videomuzda uygulamanın tahminlerinin bazen gerçeğe çok yakın olurken, bazen de ne kadar uzak olabileceğini göstermek istiyoruz.

Sözümüz özellikle uygulamadaki yaşlanmış halini beğenmeyenlere. Öncelikle eğer yaşlanacak kadar şanslı olursanız, uygulamadaki halinizi mumla arayabilirsiniz. FaceApp sizi yaşlandırırken saçınızın dökülmesi, fazla kilo almanız veya kötü estetik ameliyatlar gibi ihtimalleri pek dikkate almıyor. Eğer Sharon Stone veya Ajda Pekkan gibi şanslı değilseniz, muhtemelen uygulamada göründüğünüzden çok daha kötü yaşlanacaksınız.

Bir önceki videomuzda uygulamayı denedikten sonra çıkan bazı sonuçları sizlerle paylaşmış ve Türk dizi oyuncularının yaşlandırma filtresi ile nasıl yaşlandıklarına bir göz atmıştık. Bu videomuzdaysa hali hazırda yaşlanmış olan bazı ünlü isimlerin gençlik fotoğraflarını yaşlandırma filtresinden geçirdik ve gerçek halleri ile karşılaştırdık. Bakalım FaceApp’in tahminlerinden daha iyi ve daha kötü şekilde yaşlanan ünlüler kimler.

Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın! İyi seyirler!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.