GQ Men of the Year 2018 Ödülleri Belli Oldu – BuMesele

GQ Men of the Year 2018 Ödülleri Belli Oldu

Dünyada 23 yıldır sürdürülen GQ Man of the Year ödülleri, Türkiye’de Clear ana sponsorluğunda bu yıl yedinci kez düzenleniyor. 14+1 kategoride ödülün sahibini bulacağı, 13 Şubat 2019’da Volkswagen Arena’da düzenlenecek gece için geri sayım başladı.

Bu yıl, La Casa De Papel dizisinde Berlin karakterini canlandıran Pedro Alonso da “Yılın Uluslararası Starı” ödülünü almak için ödül töreninde olacak.

2018 yılında 90 yaşında kaybettiğimiz fotoğraf sanatçısı Ara Güler, ödül töreninde Onur Ödülü ile anılacak.

Bu yılın özel ödülleri arasında Türk Sinemasına Destek ödülü de var. ‘Türk Sinemasına Destek” ödülü Yılmaz Erdoğan’ın ‘Organize İşler Sazan Sarmalı’ filmine verilecek.

‘Yılın Oyuncusu’ ödülünü, Çukur dizisindeki perfomansı ile Altın Kelebek Ödülünü de alan, Aras Bulut İynemli alırken, Erkenci Kuş dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan Can Yaman ise gecede ‘Yılın Yükselen Oyuncusu’ ödülünü alacak.

Ekim 2018 de vizyona giren ve 2018’in en çok gişe yapan filmi olan Müslüm’deki performansı ile Timuçin Esen, ‘Yılın İkonu’ ödülünün sahibi olacak.

Bayburt doğumlu sanatçı ve akademisyen Prof. Dr. Hüsamettin Koçan, uzun çalışmalar sonucunda doğduğu yerde hayata geçirdiği Baksı Müzesi ile ‘Yılın  İlham Veren Adamı’  ödülünün,

Kelebekler filmi ile bir çok başarıya imza atan Tolga Karaçelik, ‘Yılın Yönetmeni’ ödülünün sahibi olacak.

Yılın Stil Sahibi Adamı; Murat Tamgüç,

Yılın Sporcusu, Fernando Muslera,

Yılın Sanat Adamı, Refik Anadol,

Yılın Komedyeni, Enis Arıkan,

Yılın  DJ’i, Oceanvs Orientalis

ve Yılın Şefi, Somer Sivrioğlu oldu.

14 erkeğin ödüllendirildiği gecede bir de  Yılın Kadını ödülü verilecek. Geçtiğimiz sene Gülse Birsel’in aldığı ödül,  bu sene, rol aldığı Sofra Sırları filmi ve Avlu dizisindeki başarısı ile adından sıkça söz ettiren Demet Evgar’ın olacak.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir