Kimyasal Olmadan da Temizlik Mümkünmüş! – BuMesele

Kimyasal Olmadan da Temizlik Mümkünmüş!

Bu biraz deneyim biraz da itiraf yazısı olacak sanırım.

Uzun zamandır temizlemeye çalıştığım ve hiçbir ürünle çıkaramadığım bu lekeleri videoda göreceğiniz kadar ürünle ve o kadar kısa bir süre içinde çıkardım.

Leke çok eski yani ne kadar eski? Çok işte :)) Daha eve taşındığımda çıkarmaya çalışıyordum. Ara ara deniyordum ama yok çıkmıyor. Aklıma gelen her şeyle temizlemeyi denedim. Yağ çöz, krem temizleyici, kireç sökücü, karbonat, sirke, bulaşık makinesi deterjanı… Artık çıkmayınca o lekeleri görmemeye çalışıyordum. Yokmuş gibi davranıyordum. Uzun zamandır birçok alanda kullandığım Green’i denemek hiç aklıma gelmedi bile o kadar ümidimi kesmiştim.

Ama o kadar az ürünle o kadar güzel bir temizlik oldu ki buna ben bile inanamadım ve hemen paylaşmak istedim. Reels videosu burada izlemek için tıklayın!

Üstelik bitkisel bir ürün. Kimyasal yok. Ellere zarar vermiyor. Egzama gibi sıkıntısı olanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Bitkisel temizlik için tıklayın!

Diğer kullanım alanlar;

Bebek biberon, suluk, yemek kapları temizliği,

Banyo, lavabo temizliği,

Meyve, sebze, yumurta temizliği (ben yumurta yıkamıyorum ama yıkayanlar rahatlıklar kullanabilir)

Lekeli kıyafetler, çikolata, meyve suyu, kahve, aklıma gelmeyen diğer lekeler. Lekeli kıyafet videosunu da alt kısma ekliyorum. Görmek isterseniz burada.

https://www.instagram.com/reel/CnwPqncpdoI/?hl=tr

Her türlü lekede, günlük ev temizliğinizde, mutfakta, banyoda sağ kolum. Siz de ürünün içeriğini incelemek ve denemek isterseniz bakabilirsiniz.

Bitkisel temizlik için tıklayın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.