Magazini “Özet Geç”: Sadece Şeyma Dedi, Mehmet Ali Erbil İyileşti, Burak Özçivit İzdiham Yarattı – BuMesele

Magazini “Özet Geç”: Sadece Şeyma Dedi, Mehmet Ali Erbil İyileşti, Burak Özçivit İzdiham Yarattı

Magazin dünyasını takip etmiyorum, hiç magazin seyretmiyorum diyorsunuz ama ucundan kıyısından haberim olsun diye düşünüyorsanız bu yazı serisi tam size göre. Saatlerce ‘az sonra’lara maruz kalmadan haftanın öne çıkan magazin haberlerinden haberdar olmanız için biz size özet geçiyoruz.

‘Magazini Özet Geç’ bölümünde bu hafta da magazin dünyasında neler olup bittiğine hızlıca göz atıyoruz.1- Geçen haftalarda edebiyat dünyasının dört gözle beklediği eseri Şeyma Subaşı’nın çıkarmak üzere olduğunu söylemiştik. Sadece Şeyma isimli kitap magazin dünyası tarafından çokça eleştirildi. Ancak her türlü reklam işe yarar mantığı ile bu eleştiriler de Subaşı’nın işine yaramış gözüküyor.2- 8,5 aydır hastanede yatan Mehmet Ali Erbil bu hafta taburcu oldu. Ünlü oyuncu ve sunucu çok zor günler geçirdiğini ve o zor günlerde yanından ayrılmayan büyük kızı Sezin ve ilk eşi başta olmak üzere tüm sevenlerine teşekkür etti.3- Geçen hafta ayrılan Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım çiftinden sonra bu hafta arkadaşları Melis ve Uraz Kaygılaroğlu çifti de ayrıldı. 2014 yılında evlenen çiftin 5 yıllık evlilikleri son buldu.4- Bir boşanma haberi de Akasya Aslıtürkmen ve Serdar Özerman çiftinden geldi. Pera adında bir de kızları olan çiftin 3 yıllık evlilikleri tek celsede bitti.5- Seçim döneminde adı Berat Albayrak ile anılan manken Özge Ulusoy, çıkan haberleri yalanlamak istercesine sevgilisi Faruk Çolakoğlu ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

6- Burak Özçivit Beyrut’ta izdihama neden oldu. Alışveriş merkezine hayranlarının yoğun ilgisinden dolayı giremeyen Özçivit ancak garaj kapısından giriş yapabildi. Dağılmayan kalabalığa ise Lübnan askeri müdahale etmek zorunda kaldı.7- Süreyya Yalçın, 97 milyon dolarlık servetin tadını çıkarıyor. Tatil beldelerinde, kararmış teni ve giydiği kıyafetler ile boy gösteren Yalçın, dünyanın en zenginler listesine giren ve ölümüyle 4 milyar dolarlık servet bırakan babası Faruk Yalçın’ın mirasını tam olarak alıp almadığı ile ilgili yapılan haberlerle gündemden düşmüyor.

8- Tüm hafta konuşulan bir diğer haber de futbolcu Emre Aşık ve eski eşi Yağmur Sarnıç’ın velayet davaları. Sarnıç canlı yayınlanan programlarda gözyaşları içinde yaşadıklarını anlattı. Sonrasında çocukları ile buluşan Sarnıç, çocukları ile kavuşma anını video ile çekmesi üzerine yeniden eleştiri oklarını üzerine çevirdi.9- Bir hayaller hayatlar haberi var sırada. Çağla Şıkel’in pdyumda giydiği Rufat İsmayil imzalı elbiseyi görüp beğenen ABD’li rapçi Lil Kim, modacının uyarısına rağmen elbise giymek isteyince gecenin en rüküşü seçildi.Konu Çağla Şıkel’e sorulunca, Şıkel verdiği cevapla ne kadar olgun olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.Magazini Özet Geç serimizde bu haftalık öne çıkan haberler bu kadar. Önümüzdeki hafta tekrar görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.