Magazini “Özet Geç”: Zerrin Özer’e Büyük Şok, Demet Şener Evlendi, Behzat Ç.’de Sürpriz İsim – BuMesele

Magazini “Özet Geç”: Zerrin Özer’e Büyük Şok, Demet Şener Evlendi, Behzat Ç.’de Sürpriz İsim

Magazin dünyasını takip etmiyorum, hiç magazin seyretmiyorum diyorsunuz ama ucundan kıyısından haberim olsun diye düşünüyorsanız bu video serisi tam size göre. Saatlerce ‘az sonra’lara maruz kalmadan haftanın öne çıkan magazin haberlerinden haberdar olmanız için biz size özet geçiyoruz.

‘Magazini Özet Geç’ bölümünde bu hafta da magazin dünyasında neler olup bittiğine hızlıca göz atıyoruz.

1- Magazin dünyasında gün geçmiyor ki bir düğün ya da bir boşanma davası konuşulmasın. Bu hafta farklı olan ise iki haberin de aynı kişi ile ilgili olması. Zerrin Özer, yaklaşık 3 yıldır birlikte olduğu Murat Akıncı ile 16 Haziran Pazar günü evlendi, 36 saat sonra da evliliğin iptali için mahkemeye başvurdu. Magazin programlarına bağlanan birçok kadın, Adnan Oktar’ın örgütünde olduğu söylenen Murat Akıncı’nın kendilerini de dolandırdığını iddia ettiler. Mahmut Atalay adını kullanarak birçok kadını dolandıran Murat Akıncı’nın babası, katıldığı magazin programında “oğlunu evlatlıktan reddettiğini ve eski eşi ile oğlunun birlikte çalıştığını” iddia etti.

Yaşadığı olaylar sonrası Zerrin Özer evinde rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı.

2- Demet Şener birkaç aydır birlikte olduğu sevgilisi Cenk Küpeli ile 21 Haziran’da nikah masasına oturdu. Yeni bir evlilik için kanunen 300 gün beklemesi gereken Demet Şener, hamile olmadığına ilişkin raporu mahkemeye sunmuş ve bu kararı kaldırmıştı.

Boşanma davası ile uzun bir süre gündemden düşmeyen Demet Şener, 4 Mart’ta 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay’dan boşanmıştı.

3- Bir nikah haberi de  Seda Güven’den geldi. 2015 yılında Keremcem ile evliliğini bitiren oyuncu Seda Güven, bir süredir birlikte olduğu iş insanı Ali Güzel ile 21 Haziran’da evlendi.

4- 13 Haziran’da Barselona’da evlenen Müge Boz’dan, bir hafta sonra da hamilelik haberi geldi.

5- Burak Özçivit’in partneri belli oldu. Diriliş Ertuğrul’un devamı olarak çekilecek olan Diriliş Osman’da Osman Bey’e hayat verecek olan Özçivit’e, Hazal Subaşı’nın eşlik edeceği iddia edildi.

6- Feyza Aktan ile 15 aydır evli olan ve bu evlilikten Kuzey adında bir de oğlu olan Özcan Deniz, boşanmak için avukatına talimat verdi. Deniz, kendisinden 20 yaş küçük eşinin, ailesine ve çocuğuna gereken özeni göstermediğini ileri sürerek dava açtı.

7- Efsane dizi Behzat Ç.’ye yeni bir isim. Belçim Bilgin, Blu Tv’de yayınlanmaya başlayacak olan Behzat Ç.’de pavyon şarkıcısını canlandıracak. Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu Behzat Ç. İnter Medya imzalı.

8- Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin’in davası yeniden ertelendi. Geçtiğimiz aylarda magazin gündemini uzun süre meşgul eden, Arda Turan ve Berkay Şahin’in kavgası mahkemeye taşınmıştı. Bu hafta düzenlenen ikinci duruşmada dava 11 Eylül tarihine ertelendi.

Magazini Özet Geç serimizde bu haftalık öne çıkan haberler bu kadar. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Önümüzdeki hafta tekrar görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.