“Sevene Kadar Aşk” Oyuncuları, Konusu ve Merak Edilenler – BuMesele

“Sevene Kadar Aşk” Oyuncuları, Konusu ve Merak Edilenler

2018 yazının sonlarına doğru yeni sezonun dizileri birer birer haber olmaya başladı. Bunlardan biri de 2018-2019 sezonuna damga vurması beklenen Star Tv’nin yeni dizisi ‘Sevene Kadar Aşk’. Dizinin kadrosunda Haluk Bilginer, Barış Arduç ve Aybüke Pusat var.Barış Arduç, 2017 yılında biten, çok sevilen dizisi Kiralık Aşk’ın ardından, son olarak, çok yakıştırıldığı dizideki partneri Elçin Sangu ile ‘Mutluluk Zamanı’ adlı sinema projesinde yer almıştı. O günden beri yeni bir dizide yer almayan Arduç, Kiralık Aşk’tan sonra ‘Sevene Kadar Aşk’ dizisine tamam dedi ve yeni sezon için hazırlıklara başladı.

Arduç’un dizideki partneri, ‘Medcezir’ dizisiyle televizyon kariyerine başlayan, ‘O Hayat Benim’ dizisinde adını duyuran ve son olarak 2017 yılında Söz dizisinde 2 sezon Doktor Bahar rolü ile başrolde ekranlara gelen Aybüke Pusat oldu.Dizide Barış Arduç bir savcıyı, Aybüke Pusat ise bir öğretmeni canlandıracak. Her zamanki gibi başarılı oyunculuğu ile son olarak ‘Şahsiyet’ dizisinde izlediğimiz Haluk Bilginer’in rolü ise henüz netleşmedi.Henüz dizi başlamadan, ‘Oyuncular arasında anlaşmazlık çıktı!’ iddiaları ve haberleri çıksa da bir problem olmadığı açıklanmış.

Bakalım dizi yeni sezonda beklendiği gibi büyük bir başarı getirecek mi? Sizin düşündeniz nedir? Fikirlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşın. Görüşmek üzere.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.