Şiddet Kabul Edilemez! Hapse mi Girecek? Will Smith’in Tokadı için Ne Dediler? – BuMesele

Şiddet Kabul Edilemez! Hapse mi Girecek? Will Smith’in Tokadı için Ne Dediler?

Eğlence dünyası Will Smith’in Oscar ödül töreninde Chris Rock’a attığı tokadı konuşuyor. Canlı yayında yaşanan ve televizyon tarihine geçen tokat olayı insanları 3’e bölmüş durumda.

Birinci grup şiddete tamamen karşı olanlar. Bu grup yapılanın nihayetinde bir şaka olduğunu ve Will Smith’in haksız ve yersiz bir tepki gösterdiğini savunuyor.
İkinci grup Will Smith’in attığı bu tokadı destekleyenler. Onlar Will Smith’in karısı hakkında yapılan bir şakaya karşı en doğru hareketi yaptığını savunuyor.
Son olarak her iki gruba da dahil olmayan ve kimin haklı kimin haksız olduğunu hiç umursamayanlar var. Onların tek düşüncesi yaşanan bu olayın üzerinden espriler ve şakalar üretmek.

Bu konuda cephelere ayrılanlar yalnızca olayı TV başında izleyen milyonlar değil. Televizyon ve sinema dünyasının tanınmış isimleri de yaptıkları paylaşımlarla tartışmaya dahil oldular.

Oyuncu Sophia Bush “Şiddet Kabul Edilemez! Saldırı asla cevap olamaz.” derken, Will Smith’in oğlu Jaden Smith “Bizde işler böyle yürür!” şeklinde bir twit attı.

Ünlü Talk Show sunucusu ve komedyen Conan O’Brien “Will Smith’in tokadını gördüm. Yarın için ödünç alabileceğim bir Talk şovu olan var mı?” diye sorarken, rap şarkıcısı 50cent işi şakaya vuranlardandı.

Sizce yaşanan bu olayda haklı olan kim? Will Smith yaptığı bu hareketten dolayı ceza almalı mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu arada Los Angeles polis departmanından Chris Rock’ı kastederek yapılan açıklamada “Bir kişinin diğerine tokat atmasıyla alakalı olan olayda ilgili kişi, durumu polise rapor etmeyi reddetti. İlgili taraf daha sonraki bir tarihte durumu polise rapor etmek isterse, Los Angeles polis departmanı soruşturmayı işleme almak için hazır olacak.” denildi. Görünüşe göre Chris Rock fikrini değiştirmezse, Will Smith şimdilik yaptığı hareketten dolayı yasal bir yaptırımla karşı karşıya kalmayacak.

 

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.