Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Kadrosunda Kimler Var? – BuMesele

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Kadrosunda Kimler Var?

Survivor 2020’ye çok az bir süre kala programın meraklı izleyicilerinin en çok sorduğu soruların başında “Survivor ne zaman başlayacak?” ve “Survivor’a hangi isimler katılacak?” gibi sorular var.

Bu sene “Ünlüler – Gönüllüler” formatına dönüş yapacak olan Survivor’da yarışmaya katılacak isimler yavaş yavaş belli olmaya başladı. 16 Şubat 2020 Pazar akşamı başlayacak olan yarışmada yer alması kesinleşen isimler şöyle:

Uğur Pektaş
2005’te Survivor’ı kazanan ve ardından “Arka Sokaklar” dizisinde de rol alan Uğur Pektaş bu sene yarışmaya geri dönüyor.

Ersin Korkut
BKM tarafından hazırlanan “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı televizyon programındaki çeşitli tiplemeleri ile tanınan Ersin Korkut Survivor 2020’nin kadrosunda da kendine yer buldu. 

Sercan Yıldırım
Eski Galatasaray ve Bursaspor futbolcusu Sercan Yıldırım, bu sene Survivor’ın “eski futbolcu kontenjanından” yarışmaya dahil oldu.

Tayfun Erdoğan
Şarkıcı Emrah’ın oğlu olarak tanınan Tayfun Erdoğan son olarak “Evleneceksen Gel” isimli programda eş ararken karşımıza çıkmıştı.

Yasin Obuz
Yemekteyiz ile tanındıktan sonra sürpriz bir şekilde MasterChef kadrosunda da boy gösteren Yasin Obuz, bu sefer de Survivor ile ekranlarda olacak.

Cemal Can Canseven
Kimilerinin Danla Biliç ile çektiği videolardan tanıdığı sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven de Acun’un Survivor kadrosuna katılan isimlerden oldu.

Tuğba Melis Türk
Son dedikodulara göre 2011’de “Best Model of Turkey” yarışmasını kazanan model ve oyuncu Tuğba Melis Türk de Survivor 2020’de yer alacak.

Mert Öcal

1982 doğumlu Mert Öcal, “Best Model of Turkey” seçilmesinin ardından 2004yılında “Best Model of The World” yarışmasını kazanmış, bugüne dek çeşitli dizilerde rol almıştır.

Şaziye İvegün Üner

Kısa forvet pozisyonunda görev yapan Türk milli kadın basketbolcu Şaziye İvegün Üner, Galatasarayda oynamaktadır.

Derya Can

Spor hayatına 8 yaşında başlayan Derya  Can, dünya serbest dalış rekortmeni ve milli sporcudur.

Parviz Abdullayev

1986 doğumlu, profesyonel Azerbaycan kickboksörü Parviz Abdullayev, kickboksta altı kez dünya şampiyonu olmuştur.

Aycan Yanaç

Almanya doğumlu 21 yaşındaki Aycan Yanaç, ülkemizde A Milli Kadın futbol takımında forma giymektedir.

Elif Gören

Uluslararası atletizm sporcusu, 1990 yılında Bursa’da doğmuştur. 15 yıldır spor ile ilgilenen Elif Gören, daha önceleri Basketbol oynamış ve atletizme geçiş yapmıştır.

Barış Murat Yağcı

Bir dönem Anadolu Efes takımında basketbol oynamış ancak sakatlık nedeniyle basketbolu bırakmak zorunda kalmıştır. Best Model of  Turkey yarışmasında birinci olan Yağcı bir dönem modellik ve oyunculuk yapmıştır.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir