Vestel Ziyafet S3000 DGT Su Isıtıcısı Kullanıcı Yorumu – BuMesele

Vestel Ziyafet S3000 DGT Su Isıtıcısı Kullanıcı Yorumu

Bu yazıda “Vestel Ziyafet S3000 DGT Su Isıtıcısı” nı bir süredir kullanan biri olarak yalnızca kullanıcı yorumlarımı sizlerle paylaşmak istedim. Eğer bir su ısıtıcısı arayışında iseniz, “Vestel Ziyafet S3000 DGT Su Isıtıcısı”nı seçeneklerden biri olarak düşünüyorsanız bu yazı size fikir verebilir.

Öncelikle bu ürünün en güzel özelliği ve kullandığım diğer su ısıtıcılarından farkı, suyu kaynatırken dışarıya buhar vermiyor olması. İlk kullandığımda dedim ki bu da ne, böyle bir  şey mümkün mü? Çünkü hanımlar bilir, bu ısıtıcıları kullanırken üzerinde durduğu tezgahta illa ki bir yerini değiştiriyoruz ki üstteki dolaplar suyun buharından etkilenmesin. Uzun süredir kullandığım üründe  bu sorunu sadece kaynamış suyu bir kez daha kaynattığımda yaşadım o da büyük bir buhar değildi.

Ayrıca diğer bir özelliği, suyu kaynattıktan sonra sıcak tutma modunu kullanabiliyorsunuz. Bunun dışında bitki çayı ve kahve modları da ürünün güzel özelliklerinden. Çay, kahve tüketen bir aile iseniz ya da işyerinde çok kullanıyorsanız bu özellik kullanacağınız bir özellik olacaktır.

Daha önce kullandığım su ısıtıcılarında görmediğim ve annelerin hoşuna gidecek bir özellik de ‘bebek maması’ modu. Bu özellik sayesinde suyun sıcaklığını bebeğinizin mamasını hazırlamak için istediğiniz derecede tutabileeksiniz.

Siz de bu özellikler gerekli ve kullanırım diyorsanız, ısıtıcı alırken “Vestel Ziyafet S3000 DGT Su Isıtıcısı” nı seçenekleriniz arasında değerlendirebilirsiniz.

Yazının devamında ürünün teknik, tasarım, kullanım kolaylığı ile ilgili bilgilere ulaşacaksınız.

Aşağıda ürünün bilindik sitelerdeki satış fiyatları mevcut. Ürünü kullanmaya başladığım zamanlar 300 TL civarında olan ürün döviz kurundaki artış nedeniyle bazı sitelerde çok yüksek fiyatlarda satılmaya başlandı.

hepsiburada.com; 449,90 TL

vestel.com; 499,00 TL

trendyol.com; 356,25 TL

n11.com; 449,00 TL

gittigidiyor.com; 484,99 TL

ciceksepeti.com; 980,00 TL

*Fiyatlar, yüksek enflasyon olması nedeniyle çok kısa sürede değişiklik gösterebilir.

Teknik Özellikler

Kapasite: 1,7 lt kapasite

Güç (W): 2200 (W)

Rezistans: Paslanmaz Çelik Gizli Rezistans

Ayar: 4 farklı sıcaklık ayarı

Kullanım Kolaylığı

Kireç Filtresi: Çıkarılabilir ve Yıkanabilir Kireç Filtresi

Göstergeli Açma/Kapama Düğmesi: Var

Otomatik Güç Kesme Fonksiyonu: Var

Su Seviye Göstergesi: Var

360 Derece Dönebilen Taban: Var

Kablosuz Kullanım: Var

Tasarım

Malzeme: Inox

Garanti Süresi: 2 Yıl

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.