Dünyanın i7 işlemcili ve GTX 1060 ekran kartlı en küçük bilgisayarı! – BuMesele

Dünyanın i7 işlemcili ve GTX 1060 ekran kartlı en küçük bilgisayarı!

Youtube kanalımızda, MSI Trident 3’ü kutusundan çıkarıp incelediğimiz bir video yayınladık.

Yurtdışında GTX 1070 ve GTX 1080 grafik kartlı versiyonları da mevcut olan Trident 3’ün bu versiyonu Nvidia GeForce GTX 1060 – 6GB ekran kartına sahip.

Sanal gerçeklik deneyimi yaşayabileceğiniz en küçük masaüstü bilgisayarlardan biri olan MSI Trident 3 boyuna göre bir hayli yüksek özellikli bir makine.

(Video Transkripti)

Bu bölümde msi’ın oyun konsolu boyutundaki performans canavarı trident 3’ü kutusundan çıkarıyoruz.

Gördüğünüz model yedinci nesil i7 işlemci, Nvidia GeForce GTX-1060, 6 GB ekran kartı, ve 16 GB Ram ile geliyor.

Kutuyu açtığımızda karşımıza bilgisayar ile alakalı dokümanlar çıkıyor. En üstte MSI garanti kartı var. Hızlı başlangıç rehberi, ve onun da altında kullanıcı kılavuzu var.

Bu kısa hdmi kablo, arkada ekran kartının olduğu taraftaki HDMI portu ile VR link portuna takıldığında, ön taraftaki HDMI çıkışı aktif hale geliyor. Standart bir laptop elektrik fişi, ve oldukça büyük boyutta bir güç adaptörü de kutunun içerikleri arasında.

Kutudan çıkan kısa hdmi kablo, arkada ekran kartının olduğu taraftaki HDMI portu ile VR link portuna takıldığında, ön taraftaki HDMI çıkışı aktif hale geliyor.

Pakete bilgisayarı dikey olarak kullanmayı tercih edenler için bir stand dahil edilmiş.

Gelelim bilgisayarın kendisine. Bu arada gördüğümüz kadarıyla PC’yi bir monitöre bağlayacak herhangi bir kablo kutu içerikleri arasında yok.

PC’yi ilk elimize aldığımızda ekran kartı havalandırması dikkat çekiyor. Cihazın her tarafında havalandırma delikleri mevcut. Açma kapama düğmesini gösterelim.

Ön taraftaki girişlere şöyle bir göz atarsak, en sağda arkaya takılan vr link kablosu ile aktifleştirilebilen bir adet hdmi portu, 2 adet usb 3 portu, 1 adet usb 3 type-c portu, mikrofon ve kulaklık girişleri, ve sistem dahili harddiske eriştiğinde yanıp sönen bir led lambası var.

Arka tarafta ise sırasıyla Display port, Hdmi portu, dvi-d portu, vr link portu, güç girişi, bir başka hdmi portu, 4 adet usb 2 girişi, eternet girişi ve bir tane daha usb 3 girişi ile, ses giriş / çıkışları mevcut. Bu kadar usb girişi varken, bir SD kart okuyucu olmaması bizce önemli bir eksiklik.

YouTube kanalımıza abone olarak videolarımızı takibe alırsanız memnun oluruz. Bir sonraki videoda görüşmek üzere.

(Video Transkripti)

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.