2020 Survivor’da İzleyici Favorileri – Yarışmayı Kim Kazanacak? İşte Ara Sonuçlar! – BuMesele

2020 Survivor’da İzleyici Favorileri – Yarışmayı Kim Kazanacak? İşte Ara Sonuçlar!

Liderliğin sürekli el değiştirdiği 6 günlük mini anketimizde BuMesele izleyicilerinin favori Survivor yarışmacıları belli oldu. Verilen oylara göz attığımızda özellikle ilk 2 sırayı alan isimlerin büyük rekabeti öne çıktı. Survivor’da yaşanması muhtemel yeni olayların bu sıralamayı değiştirip değiştirmeyeceği merak konusu.

Anketimizin sonuçlarını sizlerle paylaşmadan önce önemli bir duyuru yapalım. Başlangıçta çok kısa süre açık tutmayı planladığımız anketimizde, ilk 2 sıra o kadar çok el değiştirdi ki, daha net bir sonuç elde edebilmek için anketi bir kereye mahsus olmak üzere 30 Mayıs’a kadar uzatmaya karar verdik. Yeniden oylamaya açtığımız anketimizi sayfanın altında bulabilirsiniz. Oylamanın bundan sonraki kısmında sadece bir yarışmacı için oy kullanabileceksiniz. Bakalım tek seçenekli oylama sistemi daha net bir sonuç ortaya çıkaracak mı?

Sözü fazla uzatmayalım ve sizleri “ara” sonuçlarla baş başa bırakalım. İşte BuMesele izleyicilerinin şimdiye kadarki favori Survivor yarışmacıları. İyi Seyirler!

The Poll is Now Closed / Anket kapanmıştır

Sizce 2020 Survivor'ı Kim Kazanacak? Favoriniz Kim?
Oyla

 

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.