Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Boşandı – BuMesele

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Boşandı

Evlenmeleri ayrı boşanmaları ayrı konuşulan ünlü dünyasında bu defa boşanan çift hem şaşırttı hem olacağı buydu dedirtti. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında evlenen, fotoğrafları ayrı nikahı düğünü ayrı konuşulan Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı evliliği 14 ay sonra bitiyor.Boşanmanın sebebi ile ilgili onlarca şey söylenecek, herkes yeni yeni haberler yapacak. Bu haberi biz yeni öğrensek de yıllar yıllar önce bir evlilik programına katılan ve Sinem gelin olarak bilinen Sinem Umaş’ın twitter paylaşımları, bu konunun çok yeni olmadığını gösteriyor. Ne kadar doğru olduklarını da zaman gösterecek. Sinem Umaş’ın paylaşımlarına göre Şeyma Şubaşı ile Çağatay Ulusoy’un birlikte olduğu yönünde.Geçtiğimiz günlerde Posta gazetesinin bir haberine göre Sinem Umaş’a, ‘Kamu görevlisine karşı alenen hakaret’, ‘kamu malına zarar verme’, Görevi yaptırmamak için direnme’ suçlarından 13 yıla kadar hapsi istendiğine dair bir haber çıkmıştı. Sinem Umaş bu haberi sosyal medyadan yalanlamıştı. Uzun süredir televizyonlarda görünmeyen, medyanın herhangi bir dalında yer almayan bir ismin bu kadar takip ediliyor ve magazin konusunda bu kadar yorum yazabilmesi insana bu bilgileri nerede öğreniyor diye de düşündürmüyor değil.

3 Kasım 2018 tarihinde Şeyma Subaşı’nın yaptığı fotoğraf paylaşımında göz kenarındaki yıldız çizimi ve “But without the dark we’d never see the stars” yazısının Çağatay Ulusoy’un dövmesindeki yazı ile aynı olması akıllarda soru işareti bıraktı.

Bir tarafla ilgili aldatma haber çıkar da diğer taraf ile ilgili çıkmaz mı! Tabi ki Acun tarafı ile ilgili de yazmış yazacağını Sinem gelin.

Acun’un Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu ile birlikte olduğunu ve Zorlu’dan ev alıp, Londra’da ev tuttuğu iddiası da gündemde.

Şeyma Subaşı 25 Kasım saat 00.00 sularında instagram hesabında paylaştığı hikayesinde kızının “anne, baba geldi demesi de gözlerden kaçmadı.”

Boşanma sürecinde olan ikili ile ilgili çıkan haberlere cevap vereceklerini ve yazılan her habere son noktayı koyacaklarını düşünüyoruz. Netice herkes kendi hayatını yaşıyor. Ünlü oldukları için ise herkes bunu merak ediyor ve fazlasıyla konuşuluyor.

Bakalım daha neler neler söylenecek, yazılıp çizilecek.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.