Yeni Dizi: Jet Sosyete – BuMesele

Yeni Dizi: Jet Sosyete

Avrupa Yakası dizisinin başarısından sonra 3 yıl ara verip, Yalan Dünya ile ekranlara dönen Gülse Birsel bu defa ‘Jet Sosyete’ adlı dizi ile seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Avrupa Yakası, 2004-2009 yıllarında 6 sezon 190 bölüm, Yalan Dünya ise 2012-2014 yıllarında 4 sezon 90 bölüm ekranlara gelmişti. Yalan Dünya dizisi uzun soluklu olmasına rağmen bir Avrupa Yakası’nın yerini tutamadı. Bakalım Gülse Birsel 1 Aralık 2017 tarihinde vizyona giren, çok izlenen ve beğenilen filmi ‘Aile Arasında’ dan sonra Jet Sosyete dizisi ile de izleyicisini sevindirebilecek mi?‘Yalan Dünya’ dört sezon yayınlansa ve sevilse de çoğu izleyicide ‘Avrupa Yakası’na olan özlemi gideremedi. Yeni dizinin yayınlanacağı haberi duyulduğundan beri doğru yanlış birçok haber çıktı. Akıllara gelen merak edilen soruların cevapları yazımızda.

  • Dizinin konusu nedir?

Dizi orta halli bir ailenin parayı bulup sosyete hayatına geçişini konu alacak.

  • Kadroda kimler var?

Çağlar Çorumlu, Hasibe Eren, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Aslı Bekiroğlu, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Emre Taştekin, Cengiz Ecem Uzun, Tuğba Çom Deniz.

Bir ara Naz Elmas ismi geçse de Gülse Birsel tarafından yalanlandı.

  • Ne zaman yayınlanacak?

Dizinin çekimlerine 2018 Ocak ayının sonu gibi başlanacak ve Şubat ayında seyircisi ile buluşacak.

  • Hangi kanalda yayınlanacak?

Dizi önceki dizilerden farklı olarak Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

  • Dizinin yapımcısı kim?

Dizinin yapımcısı ‘Aile Arasında’ filmini yapımcısı BKM olacak.

Dizide yer alan oyuncu kadrosu çok başarılı isimlerden oluşuyor. Ancak yayınlanan ilk fragmanda Yalan Dünya’nın Zerrin’i ve Emir’i sanki aynı oyunculukları sergiliyor. Bu durum izleyici tarafından eleştiri alır gibi duruyor.

Bu yazıyı paylaşın!
Bir Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.