Fenomen Dizi “Leyla ile Mecnun” Yeniden Ekranlarda! – BuMesele

Fenomen Dizi “Leyla ile Mecnun” Yeniden Ekranlarda!

Leyla ile Mecnun şüphesiz ki Türk televizyon tarihinin en unutulmaz dizilerinden biri. Kült diziler sınıfında sayılan, absürt komedi türündeki dizi 2011-2013 yıllarında üç sezon TRT ekranlarında yer almıştı.

Senaryosunu Burak Aksak’ın yazdığı, yönetmenliğini Onur Ünlü’nün üstlendiği dizi oyuncuları, replikleri ve unutulmaz espri anlayışı ile tam kadro olarak yeniden başlıyor. Ezgi Asaroğlu ve Melis Birkan gibi isimlerin ardından Leyla rolünde bu kez Deniz Işın’ı izleyeceğimiz “Leyla ile Mecnun”, 4. sezonu  ile 3 Eylül 2021 tarihinde Exxen’de yayınlanmaya başlayacak. Şu an için 10 bölümü çekilen dizi bakalım sevenlerinden aynı ilgiyi görebilecek mi?

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi de çok sevilen bir dizi olmuş ve bir süre ara verdikten sonra ulusal televizyon kanallarından biri yerine, internet televizyonu platformlarından biri olan BluTV’de yayınlanmaya başlamış, ancak aradığı ilgiyi bulamamıştı.

Exxen ilk çıktığında üyelik fiyatlarının yüksek olması ile ilgili oldukça olumsuz eleştiriler almış ve birçok habere göre beklediği abone sayısına ulaşamamıştı. Acun Ilıcalı’nın, Exxen’i canlı tutmak için çok iyi çalıştığı ve Leyla ile Mecnun dizisini yeniden hayata geçirerek büyük bir adım attığını düşünüyoruz. Leyla ile Mecnun’un tam 8 yıllık aranın ardından geri dönmesi dizinin sevenlerinde büyük heyecan yaratmışa benziyor.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyoruz? Sizce dizi umulan ilgiyi görecek mi?

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.