Ağustos 2019 En Çok Satan 10 Kitap – BuMesele

Ağustos 2019 En Çok Satan 10 Kitap

Ağustos 2019 “En Çok Satan 10 Kitap” listesi ile bu ay da birlikteyiz. Sizler de okuduğunuz kitaplar ile ilgili düşüncelerinizi sitemizdeki kitap yorumlarının altına yapabilirsiniz.

1- Kendine Hoş Geldin-Miraç Çağrı Aktaş; Genç yazar Miraç Çağrı Aktaş’ın son kitabı çok sevildi gibi görünüyor. Geçen ay iki numarada yer alan eser bu ay bir numaradaki yerini aldı.2- Bir Ömür Nasıl Yaşanır?-İlber Ortaylı; üç aydır zirvenin sahibi olan kitap bu ay zirve ortağı oldu.

3- İnsan Nedir?- Mark Twain; listedeki yeni bir isim Mark Twain. Deneme tarzında yazılan eser, felsefe ile ilgili olanların dikkatini çekecektir.

4- Bir İdam Mahkumunun Son Günü-Victor Hugo; unutulmaz klasiklerden olan ‘Bir İdam Mahkumunun Son Günü’ okunmaya devam ediyor.

5- Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter-Hakan Mengüç; bu ay listeye yeni giriş yapan Hakan Mengüç listenin beş numarasında.

6- Abartma Tozu-Şermin Yaşar; ön siparişlerle bile listeye girmeyi başaran Şermin Yaşar, Abartmatozu ile bu ay listedeki yerini korumayı başardı.

7- Gör Beni İki Devrin Hikayesi-Akilah Azra Kohen; Fi, Pi, Çi serisi ile çok sevilen Azra Kohen, bir kaç basamak gerilemiş olsa da son kitabı ile bu ay da çok satanlarda.

8- Fahreinheit 451-Ray Bradbury; bilimkurgu klasiklerinden biri olan Fahrenheit 451 okunmaya devam ediyor.

9- Camdaki Kız-Gülseren Buğdaycıoğlu; bir basamak gerileyen kitap bu ay dokuz numarada.

10- Momo-Michael Ende; Listede bir var bir yok. Ağustos ayında yeniden on numaradan giriş yapan Momo, hem küçük hem büyüklerin çok sevdiği bir eser.

bumesele.com’u takip etmeyi ve okuduğunuz kitaplar ile ilgili yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. Yeniden görüşmek üzere. Hepinize iyi okumalar. Hoşça kalın.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.