Anket: Bulgaristan Temsilcisi Victoria’nın Aday Şarkıları Belli Oldu! Favoriniz Hangisi? Oylayın! – BuMesele

Anket: Bulgaristan Temsilcisi Victoria’nın Aday Şarkıları Belli Oldu! Favoriniz Hangisi? Oylayın!

Geçtiğimiz yıl Eurovision Şarkı Yarışması’nda yarışmaya hazırlanan Victoria iddialı isimlerden biriydi. Hem bahis oranları hem izleyici tepkileri bir hayli olumlu olan Victoria bu yıl da Bulgaristan’ın temsilcisi olacak. 2020 Eurovision Şarkı Yarışmasının iptalinin ardından Bulgaristan, gelecek yıl aynı temsilci ile devam edeceğini açıklayan ilk ülkelerden olmuştu.

Kariyerine X Factor Bulgaristan yarışmasına katılarak başlayan Victoria Georgieva, Bulgar bir şarkıcı ve söz yazarı. Victoria bu yıl yarışma için 6 şarkı seslendirdi. Bu altı şarkıdan biri “Ugly Cry” ve “A Little Dramatic” adlı ilk EP’sinde yer alan beş şarkı.

Bulgaristan, bugüne kadar yarışmaya 12 kez katılmış ve 2017 yılında Kristian Kostov ‘un seslendirdiği “Beautiful Mess” adlı şarkı ile 2. olarak yarışmadaki en iyi derecesini elde etmişti. Geçen yıl “Tears Getting Sober” adlı şarkı ile yarışmaya katılmaya hazırlanan Bulgaristan bu yıl aynı temsilci için yine aynı şekilde beğeni toplayacak bir şarkı arıyor.

Belirlenen şarkılardan biri oylamayı kazanacak ve ülkenin bu yılki şarkısı olacak. Siz de kendi favorinizi anketimizde oylayabilirsiniz. Sizin favori Bulgaristan şarkınız hangisi?

Siz de favori şarkınızı oylamayı unutmayın!

Bu anket kapanmıştır. Diğer anketlerimizde oy kullanmak için tıklayınız!

The Poll is Now Closed / Anket kapanmıştır

Bulgaristan bu yıl Victoria'nın Hangi Şarkısı ile yarışmalı?
OylaSonuçlar

Dive Into Unknown

Growing Up Is Getting Old

Imaginary Friend

Phantom Pain

The Funeral Song

Ugly Cry

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.