Yarı Finaller Öncesi Son Top 40 – Provaların Ardından – BuMesele

Yarı Finaller Öncesi Son Top 40 – Provaların Ardından

Provalar sonrası Top 40 listemizi revize ederek tekrar sizlerle paylaşmak istiyoruz. Baştan söyleyelim bu bir tahmin videosu değil, sadece en sevdiğimiz performansları kendimize göre sıraladığımız bir video. Yarı finaller öncesi son Top 40 listemiz birazdan sizlerle olacak.

Öncesinde yeni oyun kanalımız BuOyun’un 1000 aboneye ulaşabilmesi için desteğinizi bekliyoruz. Kanal 1000 aboneye ulaştığında verdiğiniz desteğe teşekkür olarak sizler için özel bir Eurovision videosu yayınlayacağız. Bu linke tıklayarak kanala abone olabilirsiniz.

Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri listemizle baş başa bırakalım. Yorum kısmını kullanarak sizler de provalarda en beğendiğiniz performansları bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler!

Videolarımızı izlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler. Kanala abone olduğunuzda yayınladığımız videolardan anında haberdar olmak için bildirim ziline tıklamayı, ayrıca Youtube uygulama ayarlarından bildirimlere izin vermeyi unutmayın. Yeni videolarda görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.