Atv’nin Yeni Dizisi “Can Kırıkları” Hakkında Merak Edilenler – BuMesele

Atv’nin Yeni Dizisi “Can Kırıkları” Hakkında Merak Edilenler

Yeni Sezon için yeni bir dizi daha. Atv’nin güvendiği yapımlarından biri bu sezon, NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ‘Can Kırıkları’. Atv’nin çok sevilen ve 3 sezon süren dizisi ‘Kırgın Çiçekler’ den iki tanıdık sima var. Hazar Motan ve Özgür Çevik ekranlara fazla ara vermeden bu dizi ile ekranlara geri dönüyor.Ayrıca dizide, Hande Doğandemir, Funda Eryiğit, Seçkin Özdemir, Alican Yücesoy, Ali İpin, Kemal Uçar, Ecem Özkaya ve Demir Karahan gibi bilinen isimler de yer alıyor.İzleyicide merak uyandıran ve genel olarak olumlu geri dönüşler alan dizi, daha başlamadan oyuncular ile ilgili bazı eleştiriler almaya başladı bile. Öncelikle, sosyal medyada yapılan yorumlarda, Hande Doğandemir ve Seçkin Özdemir çift olarak pek yakıştırılmadı.

Olumsuz eleştirilerden biri, oyuncu kadrosundaki Hazar Motan’ın Kırgın Çiçekler’deki başarılı performansından sonra yan rolde olması.Bir de dizinin başrol oyuncularının yer aldıkları son projelerde (Hande Doğandemir’in ‘Hayatımın Aşkı’, Seçkin Özdemir’in ‘Racon’, ‘Ateş Böceği’ ve ‘Tehlikeli Karım’) istedikleri başarıyı elde edememeleri ‘Can Kırıkları’ için de bir tehlike oluşturur mu sorusu dillendiriliyor.

Okul yıllarında yurtta tanışan, çok iyi arkadaş olan Leyla (Hande Doğandemir) ve Zeynep (Funda Eryiğit) adında iki kadın polisin hikayesini konu alacak olan dizi hem duygusal hem polisiye bir dizi olacak. Konusu ve oyuncu kadrosuna son derece güvenen dizi yapımcıları bakalım beklediklerini bu sezon karşılayabilecek mi?

Polisiye, aşk, dram gibi konuları ele alacak olan dizi, acaba yeni bir Arka Sokaklar mı olacak, yoksa kadrosu ve konusuna rağmen uzun süren bir yapım olamayacak mı, siz ne dersiniz? Bana kalırsa Pazartesi yayınlanan dizi Çukur, Yasak Elma gibi dizilere meydan okuyamayacak gibi geliyor.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.