O Ses Türkiye’ye Tepkiler – BuMesele

O Ses Türkiye’ye Tepkiler

O Ses Türkiye 8. Sezonu ile 6 Ekim 2018 Cumartesi akşamı başladı. Cumartesi ve Pazar akşamları rakiplerini ezip geçmeyi hedefleyen program bu sezon da jüri üyelerinden ikisini değiştirdi.

Programda eleştiri alan bir çok konu oldu. Bunlardan biri jüriye yeni katılan Beyaz ve Seda Sayan ikilisi. Bir diğeri Hadise’nin ilk programda tercih ettiği kostüm.Her jüri üyesi değişiminde izleyiciler bu değişimlere bir tepki gösteriyor. Örneğin, 3. Sezonda Gökhan Özoğuz için de nasıl olur, ne alaka gibi yorumlar duymuştuk. Ancak Gökhan Özoğuz’u tanımayanlar öyle bir sevdi ki, son 5 sezondur yer aldığı jüri üyeliğinden ayrılması sevenlerini bir hayli üzdü. İzleyicilerin gözü Gökhan’ı bir hayli arayacak gibi duruyor.Yeni jüri üyelerinden Beyaz için izleyicilerin sosyal medya paylaşımları büyük bir ikilemde. Kimileri gülmeye doyduk onun için izliyorum derken kimileri de 20 yıllık şov programının ardından jüri üyesi olarak Beyaz’ı görmeyi pek de sevmedi.Geçtiğimiz sezonlarda Acun Ilıcalı arkadaşı Beyaz’ı Yetenek Sizsiniz yarışmasında da jüri üyesi olarak ekranlara getirmişti.Beyazıt Öztürk için verilen diğer bir tepki de müzik ile ilgili bir yarışmada doğru bir tercih olmadığı yönünde. ‘Gemilerde Talim Var’ şarkısının dışında bir müzik kariyeri olmayan şovmenin jüri üyeliği bir süre eleştirilecek gibi görünüyor. Ancak izleyiciler her ne kadar 20 yıllık alışkanlıklarını arıyorlar gibi görünse de Beyaz, O Ses Türkiye’de bu yıl seyirciyi çok güldürecek ve kısa sürede kendini kabul ettirecek.O Ses Türkiye’nin değişmez jüri üyesi Hadise yine koltuğunda, değişen tek şey ise koltuk sırası olmuş. Sesi ve müzik bilgisi ile sevilen Hadise bu sezon da ekranlara kilolu çıktı. Geçtiğimiz günlerde bacağı ile ilgili problem yaşayan ayrıca ailevi bazı sıkıntıları ile magazin haberlerinde boy gösteren Hadise ilk programda tercih ettiği Gucci marka kostümü ile çok eleştiri aldı ve hiç beğenilmedi.4. sezonda O Ses Türkiye’deki jüri üyeliğine 1 sezon ara veren Murat Boz da görevinin başında. Hadise gibi oldukça sevilen ve jüride olması kanıksanan Murat Boz, her zamanki sempatikliği ile bu sezon da ekranlarda olacak.Murat Hadise atışmalarına bu sezon Seda Sayan’ın astığım astık kestiğim kestik tavrı da eklenecek.

Uzun yıllar gündüz kuşağı evlilik programları sunan Seda Sayan, şarkıcı kimliği ile jüri koltuğunda otursa da izleyicilerin sosyal medya paylaşımları pek de pozitif değil. Kabul edilmesi en zor olan ve yadırganan isim bu sezon Seda Sayan olmuşa benziyor.Bölüm başı jüri üyelerine toplam 300 bin lira ödeyen (Hadise, Murat Boz ve Seda Sayan 70’er bin, Beyaz 90 bin) ödeyen Acun Ilıcalı, tüm eleştirilere rağmen, bu sezon da reyting rekorlarını alt üst edecek gibi görünüyor.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.