Can ve Sanem’i Ne Kadar Tanıyorsunuz? Erkenci Kuş’un Başrol Oyuncuları – BuMesele

Can ve Sanem’i Ne Kadar Tanıyorsunuz? Erkenci Kuş’un Başrol Oyuncuları

Daha ilk bölümü ile büyük bir seyirci kitlesinin kalbini çalan, her bölümü reyting rekorları kıran ‘Erkenci Kuş’un Can ve Sanem’ini ne kadar tanıyorsunuz?

26 Şubat 1992 Kocaeli doğumlu Demet Özdemir ilk olarak bir hava yolu şirketinin reklam filminde yer aldı. 2013 yılında ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ adlı dizide Aylin karakterinde başrol oynadı ve tanınmaya başlandı. 2014 sezonunda ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisinde yardımcı karakterlerden biri olan Alya Baronez’i canlandıran Özdemir, 2015 yılında ‘Çilek Kokusu’ adlı dizide Yusuf Çim ile başrolü paylaştı ve o dönem kısa bir birliktelik yaşadı.

 
2016 yılında başrollerini Furkan Palalı ile paylaştıkları, Fox TV’nin ‘No 309’ dizisinde ekranlara gelen Demet Özemir’in adı rol arkadaşı ile birlikte anıldı, ancak sevilen oyuncu bu iddiaları sosyal medya aracılığı ile yalanladı.

2015 ve 2017 yıllarında iki sinema filminde de başrol oyuncusu olan Demet Özdemir, 2018 yaz dizisi olarak başlayan ‘Erkenci Kuş’ dizisiyle de çok beğenildi.

Kısa bir süredir Seçkin Özdemir ile birlikte olan güzel oyuncu, iyi anlaştıklarını ve evliliğe çok uzak olmadıklarını açıkladı.

Aslen Yugoslav kökenli olan Can Yaman, 8 Kasım 1989 İstanbul doğumlu. İlk ve ortaokulu Bilfen Kolejinde, liseyi İtalyan lisesinde okuyan Yaman okulu birincilikle bitirdi. Öğrenci değişim programı ile Amerika’ya giden Can Yaman, Yeditepe Üniversitesi Hukuk bölümünde burslu olarak okudu ve 2012 yılında mezun oldu.

6 ay avukatlık yapan, iki yabancı dil bilen Can Yaman, hobi olarak oyunculuk dersleri aldı ve 2014 yılında ‘Gönül İşleri’ adlı dizi ile tanınmaya başladı. Dizideki Bedir karakteri ile oldukça beğenilen oyuncuyu,

2015 yazında Fox Tv’de 32 bölüm yayınlanan ‘İnadına Aşk’ isimli yaz dizisinde Yalın Aras adıyla, ilk kez başrolde gördük. 2016 yazında 40 bölüm ‘Hangimiz Sevmedik’ adlı yaz dizisi ile TRT ekranlarında, 2017 yazında 26 bölüm ‘Dolunay’ dizisi ile Star Tv ekranlarında yer alan Can Yaman, oyunculuğa adım attığı günden bu yana hiçbir yazı boş geçirmedi.

2018 yazı geldiğinde ‘Erkenci Kuş’ adlı dizi ile sevenleriyle buluştu ve dizi daha ilk bölümünden çok izlendi, çok sevildi. Yer aldığı diğer yaz projeleri gibi bu dizi de kış sezonunda devam edecek gibi görünüyor.

‘İnadına Aşk’ dizisinde birlikte rol aldığı, Açelya Topaloğlu ile bir dönem birliktelik yaşayan Can Yaman, son olarak birlikte olduğu Bestemsu Özdemir ile 2017’nin sonunda ayrıldı. Sevilen oyuncunun hayatında bilinen biri şimdilik yok.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.