En İyi Eurovision Birincileri – 2020 İzleyici Anketi Sonuçları – BuMesele

En İyi Eurovision Birincileri – 2020 İzleyici Anketi Sonuçları

Videomuza geçmeden önce sitemiz bumesele.com’daki anketler bölümünü bir kez daha hatırlatalım. Bu bölümü zaman zaman ziyaret edip yeni anketlerimizde oy kullanabilir ve bundan sonraki bütün izleyici favorileri videolarında söz sahibi olabilirsiniz. Bu kısa hatırlatmadan sonra gelelim konumuza.

Eski anketlerimize göre biraz kısa tuttuğumuz “en iyi Eurovision birincileri” anketimiz sonuçlandı ve BuMesele izleyicilerinin favori Eurovision şampiyonları belli oldu. Sürenin kısa olmasından dolayı katılım rekor bir seviyeye çıkmasa da, ortaya çıkan tablo oldukça net.

Alt sıralarda oy sayısı olarak birbirine yakın şarkı sayısı bir hayli fazlayken, üst sıralarda birkaç istisna hariç şarkılar birbirlerine oldukça büyük farklar attılar. Puan eşitliğinin yaşandığı durumlarda sıralamayı yapabilmek için inisiyatif kullandık ve kendi tercihimiz olan şarkıya küçük bir avantaj sağladık. Eşitliği kırmamız gereken durumlar hariç bu liste tamamen BuMesele izleyicilerinin oylarıyla şekillenmiştir.

Eğer kanalımızı ilk kez görüyorsanız ve oy kullanarak bu videonun sıralamasına etki etme şansını kaçırdıysanız sorun değil. Sitemiz bumesele.com’daki anketler bölümüne uğrayın ve aktif anketlerde oy kullanarak bundan sonraki izleyici favorileri videolarında sıralamaya etki edin.

Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri BuMesele izleyicilerinin en sevdiği Eurovision şampiyonları ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

The Poll is Now Closed / Anket kapanmıştır

Sizce Eurovision Tarihinin En İyi Birincisi Kim? (En Az 3 - En Fazla 5 Tercih)
Oyla
Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.