Erkenci Kuş Bitiyor! Kışa Hangi Diziler Kalır? – BuMesele

Erkenci Kuş Bitiyor! Kışa Hangi Diziler Kalır?

2019 yaz sezonunda Pazartesi’den Cuma’ya her gün yeni bir yaz dizisi ekranlara geldi ve gelmeye devam ediyor.

Kimileri daha ilk bölümden izleyiciyi yakalamayı başarırken, kimileriyse birkaç bölüm sonra kendini kabul ettirmeyi başardı. Yaz sezonunda Salı akşamları ekranlara gelen ve 2018 Haziran ayından beri sezon finali yapmadan yayınlanan Erkenci Kuş 51. bölümü ile ekranlara veda etme kararı aldı. Bu da demek oluyor ki kış sezonunda devam etmeyeceği belli olan ilk dizi, çok sevilen ve büyük bir hayran kitlesi olan Erkenci Kuş oldu.

Pazartesi ve Salı akşamları Atv ekranlarında yayınlanan Canevim ve Kimse Bilmez, Çarşamba akşamları Kanal D’de yayınlanan Afili Aşk, Perşembe akşamları Star Tv’de yayınlanan Benim Tatlı Yalanım ve Cuma akşamları Fox Tv’de yayınlanan Her Yerde Sen dizileri, kendi akşamlarında en iyi reytingi alan programlar oldu.

Yeni sezon başladığında, sezon finali yapan diziler ekranlara dönmeye başlayacak. Peki bu kadar kısa sürede her biri kendi izleyici kitlelerini oluşturan ve sevilen 2019 yaz dizilerinden hangisi ya da hangileri 2019-2020 kış sezonunda da devam edecek?

Bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmında bekliyoruz. Videomuzu izlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler. Yeni videolarda görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.