Eurovision’un Resmi Sitesinden Yapılan Paylaşım Heyecan Yarattı! – BuMesele

Eurovision’un Resmi Sitesinden Yapılan Paylaşım Heyecan Yarattı!

2019 Eurovision Şarkı Yarışmasına geri sayım sürerken Eurovision’un resmi sitesi İsrail’de yapılacak yarışmanın sloganını takipçilerine duyurdu.

Bu yılın sloganı “Dare to dream”, yani “Hayal kurmaya cesaret et”!

Bir çok önemli organizasyonda alışageldiğimiz üzere, Eurovision da, her sene dikkat çekici sloganlarla karşımıza çıkıyor. Yarışmada slogan kullanılması ilk olarak 2002 de Estonya’nın “Modern Bir Peri Masalı” sloganıyla başladı. O yıldan bu yana bir çok ilgi çekici sloganla karşılaştık.

Geçtiğimiz yıl All Aboard sloganıyla bütün Avrupa’yı ülkesine davet eden Portekiz, ve 2017’de “Celebrate Diversity” diyerek farklılıklarımızı yücelten Ukrayna’nın ardından, İsrail de iddialı bir slogan ile karşımızda. İsrail adeta yarışmaya katılacak şarkıcılara, “Eurovision’u kazanma hayalinden korkmayın” diye sesleniyor.

Sloganlar her yıl ev sahibi ülkenin yayıncı kuruluşu tarafından belirleniyor ve biz, “Dare to Dream” sloganını oldukça başarılı bulduk. Sizlerin de bu konudaki görüşlerinizi merak ediyoruz.

Yorum kısmında bize katılın ve önümüzdeki aylarda sık sık karışımıza çıkacak olan sloganla ilgili fikirlerinizi paylaşın.

Son olarak yarışmanın 14,16 ve 18 Mayıs’ta Tel Aviv’de gerçekleşeceğini bir kez daha hatırlatalım. Önümüzdeki aylarda da gelişmelerle ilgili yorumlarımızla karşınızda olacağız!

Her zamanki gibi, izlediğiniz için şimdiden teşekkürler. Bir sonraki videoda görüşmek üzere!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.