Eylül 2019 En Çok Satan 10 Kitap – BuMesele

Eylül 2019 En Çok Satan 10 Kitap

Eylül 2019 “En Çok Satan 10 Kitap” listesi ile bu ay da birlikteyiz. Sizler de okuduğunuz kitaplar ile ilgili düşüncelerinizi sitemizdeki kitap yorumlarının altına yapabilirsiniz.

1- Aşkımız Eski Bir Roman-Ahmet Ümit; Her kitabı ile adından söz ettiren, geniş bir okuyucu kitlesine sahip olan Ahmet Ümit yeni kitabı çıkar çıkmaz listenin zirvesindeki yerini aldı.2- Kendine Hoş Geldin-Miraç Çağrı Aktaş; önceki ayın zirvesinde yer alan genç yazar Miraç Çağrı Aktaş, bu ay bir basamak geriliyor ve ayı zirve ortağı olarak kapatıyor.

3- Hayvan Çiftliği-George Orwell; Sevilen yazarın, en az 1984 kadar sevilen eseri yeniden listede, hem de üç numara.

4- Bir Ömür Nasıl Yaşanır?-İlber Ortaylı; bu ay da biraz düşüş yaşayan, İlber Ortaylı’nın son eseri bu ay dört numaradaki yerini aldı.

5- Fareler ve İnsanlar-John Steinbeck; Tiyatro oyunu olarak da sergilenen, yazarın unutulmaz eserlerinden olan kitap bu ay listeye yeni giriş yapanlardan bir diğeri.

6- Simyacı-Paulo Coelho; Paulo Coelho denince şüphesiz akla ilk gelen kitabı Simyacı, listeye altı numaradan giriş yaptı.

7- Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter-Hakan Mengüç; geçtiğimiz ay listeye beş numaradan giriş Hakan Mengüç, bu ay iki basamak düşse de listede kalmayı başaranlardan.

8- Fahreinheit 451-Ray Bradbury; yeri değişmeyen bir kitap var sırada. Bilimkurgu klasiklerinden biri olan Fahrenheit 451 bu ay da sekiz numarada.

9- Beyaz Zambaklar Ülkesinde-Grigory Petrov; Rus edebiyatının sevilen klasiklerinden olan eser, listeye bu ay dokuz numaradan giriş yapıyor.

10- Gör Beni İki Devrin Hikayesi-Akilah Azra Kohen; Fi, Pi, Çi serisi ile çok sevilen Azra Kohen, geçen aya göre gerileyen isimlerden oldu ve on numarada kaldı.

bumesele.com’u takip etmeyi ve okuduğunuz kitaplar ile ilgili yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. Yeniden görüşmek üzere. Hepinize iyi okumalar. Hoşça kalın.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.