Hakan: Muhafız (The Protector) – İlk Türk Netflix Dizisi – BuMesele

Hakan: Muhafız (The Protector) – İlk Türk Netflix Dizisi

14 Aralık 2018 Cuma akşamı, Netflix’in ilk Türk Dizisi Hakan: Muhafız (The Protector) 190’dan fazla ülkede aynı anda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün Sakıp Sabancı Müzesi’nde özel gösterimi yapılan dizinin galası ünlü akınına uğradı.

Kapalıçarşı’da normal bir hayat yaşayan Hakan’ın, İstanbul’u korumak gibi bir gizli görevi olduğunu öğrenmesi ile hayatı altüst olur. Yapımcılığını, Netflix adına O3 Medya’nın kurucu ortağı Onur Güvenatam’ın üstendiği, fantastik hikayenin oyuncu kadrosunda; Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Yurdaer Okur, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu var.

5 Aralık Çarşamba akşamı, Emirgan’daki Sakıp Sabancı Müzesindeki The Seed’de gerçekleşen ilk gösterim katılımcıların beğenisini topladı. Kırmızı halı geçidi ile başlayan geceye, dizinin ikinci sezonda kadroda yer alacak olacak Engin Öztürk ve Boran Kuzum dahil tüm dizi oyuncularının yanı sıra, dizinin yönetmenleri, Can Evrenol, Umut Aral ve Gönenç Uyanık, yapımcısı, Onur Güvenatam ve Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl katıldı. Türkiye’nin fantastik drama türündeki ilk dizisi Hakan: Muhafız’ın galasına katılanlar arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya, Yasemin Özilhan, Tuba Büyüküstün, Belçim Bilgin, Dilan Deniz Çiçek, Alina Boz, Aras Bulut İynemli, Buse Terim, Volkan Bahçekapılı, Pelin Akil, Anıl Altan, Pelin Karahan, Bedri Güntay, Tanem Sivar, Edhem Dirvana, Cansu Tosun, Erkan Kolçak Köstendil, Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, Tamer Yılmaz, Melisa Şenolsun, Cem Yiğit Üzümoğlu, Mehmet Yılmaz, Pınar Deniz, Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı da vardı.

Bugüne dek oynadığı rollere göre oldukça farklı bir imajla ekran karşısına çıkan Çağatay Ulusoy, Adını Feriha Koydum, Medcezir ve İçerde dizilerinde elde ettiği büyük başarılara bu diziyle de bir yenisini ekleyecek gibi görünüyor. 

Şıklık yarışının olduğu gecede bakalım kimler nasıl kıyafetler tercih etmişler!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.