“İspanya’dan Müthiş Bir Şarkı” demek isterdik! Blas Canto “Universo” ile Karşımızda! – BuMesele

“İspanya’dan Müthiş Bir Şarkı” demek isterdik! Blas Canto “Universo” ile Karşımızda!

…ve İspanya Blas Canto’nun seslendireceği şarkıyı yayınladı. Canto’nun sesi: başarılı… Şarkının klibi: oldukça başarılı… Şarkının kendisi: fena değil..

Şarkının yayınlanmasını heyecanla beklerken, beklentiyi biraz fazla yüksek tutmuş olacağız ki, şarkı bizde umduğumuz etkiyi yaratmadı.

Eurovision’da sahne performansının çok önemli bir faktör olduğunu defalarca gördük. Bu nedenle yolun bu kadar başında isabetli tahminler yapmak imkansız. Ancak şu kadarını söyleyelim, şarkıyı dinlerken ağzımızdan dökülen ilk kelimeler “eh işte” oldu. Bu şarkının kötü olduğu anlamına gelmiyor, ancak “işte budur” dedirtmediği de ortada. Blas Canto eğer bu şarkıyla Eurovision’u kazanmayı hedefliyorsa, sahneye çıktığında hayatının en iyi performansını sergilese iyi olur.

Şu ana kadar yayınlanan 2 şarkıdan Arilena Ara’nın şarkısını da o kadar etkileyici bulmamıştık, ancak şimdilik sıralamamız Blas Canto 2, Arilena Ara 1 şeklinde olur.

2019 sonunda, sezonu erkenden açan Festivali i Këngës’ten sonra, Eurovision takviminde yaşanan sessizliği 30 Ocak’ta yayınlanan şarkısıyla Blas Canto bozdu. Bu durum aynı zamanda, 2020 Eurovision sezonunda suların yavaş yavaş ısınmaya başlayacağının da habercisi. Şubat ve Mart ayları şarkıların bir bir belli olacağı, bir hayli hareketli bir dönem olacak. Şarkılarla ilgili görüşlerimiz ve yeri geldikçe güncellenecek sıralamalarla karşınızda olacağız.

Videolarımızı izlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler! Yeni videolarda görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.