Kasım 2018 Kültür Sanat Haberleri – BuMesele

Kasım 2018 Kültür Sanat Haberleri

Her ay olduğu gibi Kasım ayında da Kültür Sanat Haberlerimiz sizlerle;

  • Kasım ayında vizyona girecek, merakla beklenen filmlerden;

Türk Filmleri; Her Şey Seninle Güzel, Dünya Hali, İyi Oyun, Çakallarla Dans 5, Deliler,

Yabancı Filmler;  Muhtemel Aşk, Bohemian Rhapsody, Tutsak (Bel Canto), Cinderella, Fantastik Canavarlar 2, Yeşil Rehber,

  • ‘Belle’ yorumu ile dünyanına tanıdığı, ‘Gitan’ ve ‘Seul’ gibi şarkıların da unutulmaz sesi Garou, 2 Kasım’da İstanbul’da sevenleriyle buluşuyor. Piu Entertaintment organizasyonu ile İstanbul’a gelen Garou, tüm hit şarkılarını Volkswagen Arena’daki konserinde seslendirecek.
  • Haldun Dormen’in senaryosunu yazdığı, Kerem Atabeyoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı, ‘Küllerin Arasından’ 2 Kasım’da prömiyerini yapıyor. Oyun, prömiyerin ardından 3 Kasım ve 8 Kasım akşamları Profilo Kültür Merkezinde sahnelenecek. Oyunda Haldun Dormen, Defne Yalnız, Almira Uluer, Kerem Atabeyoğlu, Emre Taşkıran, Onur Birgi, Murat Buyruk, Hamit Mutlu, Oytun Terzi ve Muazzez Serap Neldemir ol alıyor.
  • Keınemusik plak şirketinin kurucularında olan Adam Port 3 Kasım Cumartesi sevenleriyle ‘gizli bir mekanda’ buluşacak. İlk kez bu denli gizemli bir etkinlik görüyorum. Mekân yalnızca etkinliğe gidecek olanlar ile paylaşılıyor.
  • Brand Week İstanbul, yaratıcı projelerini 6. kez İstanbul’da, 5-9 Kasım 2018 tarihlerinde bir araya getiriyor.

  • Istanbul Concept Gallery ‘nin ikinci sergisi açılışını, Kubilay QB Tunçer’in Fotoğraf sergisi ‘Rüya Kapanı’ ile yaptı. Oyuncu, yazar, sihirbaz ve eğitmen Kubilay Tunçer, ‘deneysel’ olarak isimlendirdiği fotoğraf sergisini 10 Kasım tarihine kadar sergileyecek.
  • İlk albümleri ‘Hikayeler Anlatıldı’yı 2004 yılında yayınlayan Gripin sevilen tüm şarkıları ile 10 Kasım’da Sanat Performans Sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Taksim Trio 15 Kasım 2018 tarihinde Babylon Bomonti’de.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir