Kim Kime Sarıldı? Eurovision 2020’de Sanal Sarılma Zinciri – BuMesele

Kim Kime Sarıldı? Eurovision 2020’de Sanal Sarılma Zinciri

Dünyanın içinde bulunduğu kriz sonrası herkesin evlere kapanması ve Eurovision dahil insanların bir araya geldiği bütün etkinliklerin iptal olması elbette ki hayatı olumsuz etkiliyor. Ancak yaşanan bu olumsuzluklar hesapta olmadan bazı güzel gelişmelere de sebebiyet veriyor.

Fiziksel olarak bir araya gelme ve tanışma şansı bulamayan 2020 Eurovision şarkıcıları, yaşadığımız zamanın bize sunduğu fırsatlardan faydalanarak sanal bir sarılma kampanyası başlattılar.

24 Mart’ta ilk olarak San Marino temsilcisi Senhit’in başlattığı sanal sarılma zinciri, her bir şarkıcının kendisine gelen sarılma davetine karşılık verip bir başkasını davet etmesiyle şimdiye kadar 12 kişiye ulaştı. Sizleri şarkıcıların şimdiye kadarki sanal sarılma mesajları ile baş başa bırakıyoruz. Bakalım zincir kopmadan 41 şarkıcının tamamına ulaşacak mı? Merak ettiğimiz bir diğer konu da olağanüstü şartlarda ortaya çıkan bu davranış, her şey normale döndüğünde bir Eurovision geleneği halini alır mı? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler!

Videolarımızı izlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler! Yeni videolarda görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.