Magazini “Özet Geç”: Danla Biliç Kızdırdı, Şeyma Subaşı Kitap Çıkardı – BuMesele

Magazini “Özet Geç”: Danla Biliç Kızdırdı, Şeyma Subaşı Kitap Çıkardı

Magazin dünyasını takip etmiyorum, hiç magazin seyretmiyorum diyorsunuz ama ucundan kıyısından haberim olsun diye düşünüyorsanız bu video serisi tam size göre. Saatlerce ‘az sonra’lara maruz kalmadan haftanın öne çıkan magazin haberlerinden haberdar olmanız için biz size özet geçiyoruz.

‘Magazini Özet Geç’ bölümünde bu hafta da magazin dünyasında neler olup bittiğine hızlıca göz atıyoruz.

1- Geçtiğimiz haftalarda evlenecekleri haberini paylaşan Müge Boz ve Caner Erdeniz, 13 Haziran Perşembe günü Barselona’da evlendi. Müge Boz evlilik heyecanını instagram hesabında yayınladığı fotoğraf ve videolarla paylaştı.

2- Mesut Özil ile evlenen Amine Gülşe gibi, Berfu Yıldız da evlenir evlenmez instagramdaki soyadını değiştirdi. 4 aylık hamile Berfu Yenenler’in balayından paylaştığı fotoğrafta bebek göründü. Berfu ve Eser Yenenlerin bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu. Çiftin erkek bebekleri olacak.

3- Önümüzdeki aylarda askere gidecek olan Can Yaman saçlarına çok alıştığını, nasıl keseceğini bilmediğini söyledi.

4- Sinan akçıl katıldığı programda Detone olmam imkansız dedi. Sesleri çok iyi duyarım bu konuda Bülent Ersoy kadar iyiyimdir onun da kulağı çok iyidir diye de ekledi.

5- Bülent Ersoy 67. doğum gününü sahnede kutladı.

6- Edebiyat dünyasının beklediği haber geldi. Şeyma Subaşı ‘Sadece Şeyma’ isimli kitabını çıkardı.

7- Danla Biliç eski komşusu Yeliz Yeşilmen’in araba park edişiyle ilgili yaptığı açıklamalarla Yeşilmen’in keyfini kaçırdı.

8- Instagram ve twitter paylaşımları ile dikkat çeken Aleyna Tilki bu hafta da çok konuşuldu.

9- Cem Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli Bodrum’da tatil yaparken sahneye çıktılar, şarkılar söyleyip eğlendiler.

10- Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden kaslarının ön planda olduğu fotoğraflar ile magazin gündemine oturdu. Bu fotoğraflar bir kez daha kaslı kadınlar güzel mi yoksa erkeksi mi sorusunu akıllara getirdi.

11- Nusret Mykonos’ta restoran açtı.

Magazini Özet Geç serimizde bu haftalık öne çıkan haberler bu kadar. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Önümüzdeki hafta tekrar görüşmek üzere. Hoşça kalın!

 

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.