Magazini “Özet Geç”: Müge Anlı Şaşırttı, Gülben Ergen kazandı, Aleyna Tilki ne yaptı? – BuMesele

Magazini “Özet Geç”: Müge Anlı Şaşırttı, Gülben Ergen kazandı, Aleyna Tilki ne yaptı?

Magazin dünyasını takip etmiyorum, hiç magazin seyretmiyorum diyorsunuz ama ucundan kıyısından haberim olsun diye düşünüyorsanız bu yazı serisi tam size göre. Saatlerce ‘az sonra’lara maruz kalmadan haftanın öne çıkan magazin haberlerinden haberdar olmanız için biz size özet geçiyoruz.

‘Magazini Özet Geç’ bölümünde bu hafta da magazin dünyasında neler olup bittiğine hızlıca göz atıyoruz.

1- Çözdüğü cinayetler ile bilinen, gündüz kuşağının en başarılı reytingine sahip olan sunucusu Müge Anlı, yaz tatilinde ATV’ de yayınlanan Güven Bana İsimli yarışma programını sunmaya başladı. Daha önce Çocuklar Duymasın’ın Haluk’u Tamer Karadağlı tarafından sunulan program daha ilk bölümüyle iyi bir reyting alarak Totalde 4. Ab’de 6. oldu.Süreyya ve Volkan isimli yarışmacılar, “Türkiye’de Cumhuriyetin ilan edildiği yıl, Ankara’da Birinci Meclisin açılış tarihinden kaç yıl sonradır?” sorusuna cevap vermekte zorlanınca sosyal medyaya konu oldular. Volkan Bey 19 Mayıs 1919 mu deyince bu skandalı toparlamak da sunucu Müge Anlı’ya kaldı.2- Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik’e 1 yıl 8 ay hapis cezası verildi. Şarkıcı Gülben Ergen, oturduğu siteye girdiği ve otomobiline zarar verdiği gerekçesiyle eski eşini mahkemeye vermişti. Karar çıktı ve Erhan Çelik, 60 bin TL adli para cezasına ve bir yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

3- Yaptığı her paylaşım olay olan Aleyna Tilki bu hafta da iş başında. Paylaştığı video komedyen Sefa Doğanay tarafından da ‘Aleyna babayla biraz şımarmaca’ notuyla paylaşıldı ve tiye alındı.4- Çukur dizisinin sevilen oyuncusu Aras Bulut İynemli askere gidiyor. Dizisi sezon finali yapan İynemli, ‘Yedinci Koğuştaki Mucize’ filminin çekimlerini tamamlayıp, 1 Temmuz’da Kütahya’daki birliğine teslim olacak.5- Yasak Elma’nın Yıldız Argun’u sevgilisi ile tatilde. Eda Ece kısa bir süredir birlikte olduğu basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile Bodrum’da tatil pozları verdi.6- Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli’nin instagram paylaşımları barıştıklarına dair dedikoduların çıkmasına sebep oldu. Poyraz Karayel dizisinde tanıştıktan sonra birlikte olan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli, 3,5 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz aylarda bitirmişlerdi.7- Haftanın boşanma haberinin kahramanları Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım. 2013 yılında Ulan İstanbul adlı dizide tanışan ve 2016 yılında evlenen çift 3 yıl süren evliliklerini bitirdi.8- Geçtiğimiz hafta ayrılacakları konuşulan Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti tek celsede boşandı. Annesi ile yaşayacak oğulları Kuzey için ortak velayet alınmış durumda. Deniz’in eski eşine 10 bin, oğlu Kuzey için de 2 bin 500 lira aylık nafaka ödeyeceği konuşuluyor.9- 22 yıllık tiyatro oyuncusu Yakup Yavru vefat etti. 4,5 ay önce mezarını yaptıran ünlü oyuncu, Uluslararası Adana Film Festivali’ne ödülünü almak için gitmişti. 25. Uluslararası Adana Film Festivali’nde  ödüle layık görülen oyuncu ödülünü alamadan kalp krizi sonucu hayata veda etti. Magazini Özet Geç serimizde bu haftalık öne çıkan haberler bu kadar. Önümüzdeki hafta tekrar görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.